Viamo rozdáva viamočné darčeky

Obľúbená aplikácia, vďaka ktorej môžete jednoducho, rýchlo a bezpečne posielať peniaze z osobných účtov na mobilné číslo, tieto Vianoce prináša skvelú súťaž pre všetkých spokojných používateľov alebo nových fanúšikov. Ak za svoje nákupy vraciate peniaze kolegom či známym cez Viamo, môžete za to od 28. 11. 2013 do 24. 12. 2013 získať odmenu. A to nie hocijakú. Hrá sa o iPad Air! Navyše môžete každý deň vyhrať až 2× 50 €.

Vyhrať je jednoduché. Stačí mať v telefóne aktivovanú aplikáciu Viamo a používať ju. Za každého človeka, ktorému cez Viamo pošlete peniaze a ten sa pri ich prijatí zaregistruje, máte väčšiu šancu na výhru. Ten, kto získa najviac nových používateľov Viama, vyhráva. Výherca dostane ako odmenu skvelý tablet iPad Air. Okrem toho sa každý deň hrá o 2× 50 €. Ak cez Viamo pošlete peniaze známemu či kolegovi, pričom suma môže byť len pár centov, a ten ich prijme, môžete obaja vyhrať po 50 €.

Ešte ste sa s aplikáciou Viamo nestretli a radi by ste dostali jeden z viamočných darčekov? Viamo je tu pre vás zadarmo a aktivácia tejto služby vám zaberie len pár minút. Posielať peniaze môžete, ak máte účet v Tatra banke alebo VÚB banke, prijímať peniaze však môžete s ktoroukoľvek bankou.

Tak neváhajte a užite si aj vy Veselé Viamoce.

www.viamo.sk/viamoce/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.