Airprint -HP

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #75099
    Man
    Účastník

    Dobry vecer

    . Chcem sa kupit novu tlaciaren ale stym ze mi pojde vytlacit fotku priamo z Iphone 4. Pozeral som zoznam kompatibillnich tlaciarni a nasiel som:

    HP Photosmart Premium e-AiO (C310a)

    Ja tu tlaciaren chcem hlavne na fotky.Chcem vedet aka je a ci sa oplati kupit.
    Prosim o radu dakujem.

    #248913
    Man
    Účastník

    Nikto nema?

    #248927
    chipy999
    Účastník

    No ja som sa rozhodoval medzi tou co spominas a B210.Rozdiel medzi nimi je myslim v tom,ze 310 ma o jednu ciernu(foto) cartridge viac.Nakoniec som kupil 210 a som spokojny.Nemam sice nejake skusenosti s tlaciarnami,ale nemam velmi,co by som jej vytkol.Hadam len,ze je dost hlucna.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.