Ahojte, mam taku otazocku. Mam uplne novy iPod nano 5g, natocil som nejake video, napojil som na iTunes a video nikde, akurat tam mam zlozku Voice Memos. Mam aj zaskrtnute „Enable Disk Use“. Mozte mi pomoct ako nato? „Jednym klikom na Youtube“ ako vravi Apple :D
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím