Speed Download

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Speed Download

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69191
    dubak
    Účastník

    Ahoj, mam otazku, ze kde sa da nejak presne nastavit aby sa macbook neuspaval pokial sa mi nieco cez Speed Download stahuje ? Aby sa mi nedal sam od seba do sleepu ale dal sa do sleep modu az ked sa mi dane veci postahuju. Da sa to nejak?

    #208828
    R
    Účastník

    Daj si System Preferences – Energy Saver a tam si to môžeš nastaviť.

    Zvyčajne ak je book na adaptéry, a niečo práve sťahuje tak sa neuspí.

    A čo sa týka časovania, odporúčam QuitApp++, môžeš nastaviť 2 aplikácie ktoré sa majú kedy vypnúť, a System, či sa má reštartovať, vypnúť, alebo uspať, tiež čas nie je problém.

    Používam ho niekedy a nezaznamenal som zatiaľ žiadny problém.

    http://www.macupdate.com/info.php/id/25252/quitapp%2B%2B

    #208829
    mike
    Účastník

    ja to nastavujem klasicky cez energy saver…

    #208836
    gidy
    Účastník
    #208863
    dubak
    Účastník

    no najradsej by som to nastavil cez system preferences len neviem ako presne aby to fungovalo lebo on aj ked je na nabijacke tak sa mi po chvili uspi a tym padom uz nestahuje

    #209171
    sleepwalk3r
    Účastník

    ved posun ten slider (konkretne „computer sleep“ v system preferences -> energy saver) uplne do prava na „never“ a nebude sa ti uspavat.

    http://support.apple.com/kb/ht2490#l5

    #209180
    dubak
    Účastník

    sleepwalk3r skusal som uz aj tak ale ked som bol po nejakych dvoch hodinach skontrolovat tak som zistil ze sa uspal tak neviem

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.