Facebook už umožňuje hlasové hovory cez aplikáciu Messenger na iOS v USA

Nedávno sme vás informovali o tom, že Facebook začal vo svojej aplikácii Messenger pre iOS testovať hlasové hovory cez WiFi a cez mobilnú dátovú sieť. Pôvodne bola služba obmedzená len na Kanadu, no teraz ju Apple rozšíril už aj na USA. Služba je k dispozícii automaticky a nevyžaduje si ďalšiu aktualizáciu. Kvalita zvuku sa podľa testov The Verge zdá byť porovnateľná s ďalšími podobnými službami, ako Skype alebo Viber.

Zdroj: The Verge

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.