Tak ako vela inych ludi mam vytvorene jedno garbage konto na gmaily (IMAP) kde posielam reklamnu a inu mailinglistovu postu.
Potreboval by som vsak toto konto vylucit z inboxu pre vyssiu prehladnost. Napada ma jedine moznost nejakeho pravidla ale neviem tak to mam presmerovat.
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím