sorry, ze tu davam taku blbu temu. ale neviem kde by som to hodil.
nemozem seekovat subory vo VLC.. uz sa mi to stalo aj minule, ale som myslel ze je to len jednym suborom.. hm. ale ono mi to nejde vobec. Ma s tymto niekto skusenost ? pls
dik
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím