vie mi niekto poradit, ako zrusim to, aby sa mi pocas pisania ponukalo doplnanie slov?
dost ma to otravuje a uz som skusala vsetko mozne, povypinala som celu kontrolu gramatiky lebo to nepotrebujem, ale neprisla som na to kde sa to nastavuje.
dakujem
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím