Animátori z Disney testovali iPad Pro

Tím Disney animátorov strávil jeden deň testovania najnovšieho iPad Pro. Animátori iPad použili pri tvorbe náčrtov rôznych postáv z Disney filmov, ako napríklad OLAF-a z Ľadového kráľovstva alebo Myšiaka Mickey-ho.

2 3

Zariadenie testovali cez aplikácie na tvorbu ilustrácií ako napríklad Pro Create alebo populárny Paper od spoločnosti FiftyThree. Obe aplikácie boli optimalizované pre iPad Pro a Apple Pencil.

Záznam z robenia náčrtov natáčaný produkt manažérom Disney Paulom Hildebrandtom ako aj kreslenie vzájomných karikatúr animátorov Jeffa Rajnoa a Jeremiho Spearsa si môžete pozrieť cez Periscope.tv.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
pokračovanie článku

Apple prestal predávať Mac Pro

Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.