Apple rozšíril podporu pre Flyover, Spotlight návrhy a dáta o doprave do nových krajín

Apple rozšíril funkcionalitu svojich máp a Spotlight návrhov do nových krajín, Slovensko medzi nimi stále nie je.

Funkciu Flyover, ktorá umožňuje nahliadnuť na mestá a pamiatky z vtáčej perspektívy je oddnes dostupná v meste Akron v americkom Ohiu a v Puerto Vallarta v Mexiku. Flyover je už dostupný vo vyše 260 mestách, vrátane susedných Čiech.

Apple rozšíril aj Spotlight návrhy, ktoré sa v iOS objavujú pri prehľadávaní zariadenia. Po novom sú dostupné v Dánsku, Nórsku a Švédsku. Používatelia v Thajsku zas dostali dáta o doprave v Apple Mapách. Žiadna z uvedených funkcií zatiaľ nedorazila na Slovensko, v Česku je naopak dostupný ako Flyover, tak aj informácie o doprave.

Podrobnú dostupnosť jednotlivých funkcií iOS 9 si môžete pozrieť na nasledujúcich stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto sa Apple chystá potichu vyradiť Mac Pro z ponuky

Mac Pro bol dlhé roky definíciou toho najvýkonnejšieho, čo Apple kedy ponúkal. Profesionálni užívatelia sa mohli tešiť najmä z obrovských možností, ako počítač vylepšiť vďaka grafickým kartám a procesorom. Lenže prechod na Apple Silicon tieto možnosti obmedzil.
pokračovanie článku

Víkend plný darčekov v iStores: Druhá vlna výnimočných zliav štartuje už 28. novembra

Po úspešnej prvej vlne novembrových zliav prináša iStores - najväčší Apple Premium Partner na Slovensku - pokračovanie predvianočných akcií. Víkend plný darčekov prinesie atraktívne ceny na obľúbené Apple zariadenia a široký výber príslušenstva, aby si zákazníci mohli vybaviť darčeky výhodnejšie a bez predvianočného stresu.