Ďalší TV spot kampane Microsoftu

Microsoft pokračuje ve své kampani vůči Mac. V dalším spote nyní ukazuje, že si lidé nemají kupovat Mac jen pro krásný design, ale mají přemýšlet nad skutečným výkonem a více sledovat konfiguraci hardware. Spot propaguje 3,2 kg notebook HP HDX 16t v konfiguraci s 16″ (1366 × 768) za 1500 USD. HP je podle PCworld.com nejméně spolehlivá značka, Apple je na prvním míste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Jeff Williams bol nominovaný do dozornej rady Disney

Bývalý prevádzkový riaditeľ (COO) spoločnosti Apple Jeff Williams bol spočiatku vnímaný ako možný nástupca Tima Cooka v pozícii CEO. Dávalo to prirodzený zmysel, keďže tranzíciu z COO na CEO podstúpil pred vyše 10 rokmi aj Cook.
pokračovanie článku

Môže myš zvýšiť produktivitu práce?

Keď sa hovorí o produktivite, väčšina ľudí si predstaví time management alebo pracovné návyky. Úplne zabúdame na to, že aj hardvér, ktorý používame každý deň, má obrovský vplyv na našu efektivitu a produktivitu. Napríklad počítačová myš alebo klávesnica.