- Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 11 rokmi od .
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › iPod nano 7.generácia
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, budem vďačná za každú radu. Mám iPod nano 7 a, bohužiaľ, je necelých 6 mesiacov po záručnej dobe. Poslednú dobu sa mi stáva, že aj keď iPod vypnem, tak sa mi po istej dobe sám zapne, pripadne sa vybije. Stalo sa vám to už? Neviete mi poradiť, čo s tým? Ďakujem veľmi pekne.
