Apple Campus v San Jose možno zaberie 1,3 milióna metrov štvorcových

Apple a mesto San Jose pracujú na dohode o vývoji, ktorý by umožňoval postaviť Apple Campus na ploche s rozlohou až približne 1,3 miliónov metrov štvrcových. Areál by tak mal byť ešte väčší, ako ten vo výstavbe v Cupertine, ktorý by sa mal rozkladať iba na ploche 260 tisíc metroch štvorcových.

Návrh dohody, ktorá ešte nie je dokončená, príde pred mestskú komisiu na konci tohto mesiaca. Dohoda, ktorá je iba vo vývoji ale stále neznamená realizáciu projektu a ani negarantuje, že Apple bude mať pridelenú takú obrovskú plochu. Ak bude projekt schválený, Apple dostane exkluzivitu na danú plochu na ďalších 15 rokov.

Žiadne ďalšie podrobnosti o potenciálnej dohode zatiaľ nie sú známe. Predpokladá sa, že viac sa dozvieme koncom mesiaca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Víťazi Guardians 2026 uchránili banke miliardy pred kyberkrádežou

Finále kyberbezpečnostnej súťaže GUARDIANS 2026 prinieslo tesný súboj špičkových odborníkov na kybernetickú bezpečnosť. Tri finálové tímy čelili koordinovaným hackerským útokom, ktorých cieľom bola totálna kompromitácia infraštruktúry banky a spôsobenie finančných škôd v simulovaných miliardách eur.