Náhradný Magsafe 1 kabel

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Náhradný Magsafe 1 kabel

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #511550
    zydo
    Účastník (Participant)

    Zdravím rad by som sa opýtal či z vás niekto nepredáva samotný kábel Magsafe alebo nabíjačka za rozumnú sumu. zlomil sa mi len kábel čiže sa mi moc novú nabíjačka kupovať nechce, pripadne či sa dá samotný kábel niekde na SVK kúpiť ak ste s tým už niekto mali skúsenosť. ďakujem za rady

    #511598
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #511599
    zydo
    Účastník (Participant)

    Nikde som nic normalne nezohnal.Jedine co som nasiel, bola jedna pani z ceska, ktora predavala len samotny kabel. Chcela vsak peniaze vopred na ucet a tam nemam istotu ci nieco posle, tak som napokon z jednej slovenskej stranky objednal cely adapter- neoriginal. Maju dobre recenzie na eshop takze snad bude v poriadku. Keby som mal cas tak urcite objednam cez ali taktiez, ale dlho bez kablu nevydrzim ked mam rozrobenu robotu, tak som to potreboval cim skor a zajtra by mi mal prist uz kurier. Ale dakujem :)

    #511600
    zydo
    Účastník (Participant)

    Pridavam link na stranku odkial som objednaval keby mal niekto rovnaky problem a potrebuje to rychlo riesit: https://www.lacne-baterie.eu

    Ked bude vsetko v poriadku, tak neskor pridam nazor ci funguje alebo nie :D Skusal som aj pisat par servisom apple ci sa im nejaky kabel alebo nabijacka nepovaluje, ale odpoved bola vzdy nech si kupit original cely adapter za 80€

    #511602
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #511603
    zydo
    Účastník (Participant)

    :D suhlasim. Ale raz ked som tam pisat, jeden z pracovnikov mi chcel ochotne upravit jednu vec , ale mimo prace, preto som tam napisala cakal som nejaku ochotu pomoct

    #511667
    iTuxx
    Moderátor

    ja by som jeden T-ckovy origo kabel na magsafe 1 mal mat. Musim kuknut.

    #511668
    zydo
    Účastník (Participant)

    iTuxx- Uz asi nieje treba. dnes mi kurier doniesol novy cely adapter a zatial funguje

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.