Zasekávanie kurzoru kazde ~4 sekundy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Zasekávanie kurzoru kazde ~4 sekundy

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #504412
    m3p
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

     

    mam taky problem. Cca kazde 4 sekundy sa mi zasekne kurzor na 1/2 (mozno menej) sekundy a ide dalej /nedobieha dráhu, len sa ZASEKNE na moment a ide dalej/, je to docela neprijemne. Skusil som komplet zmazat disk, dal som naovo macOS Sierra, no problem bol uz pri instalacii / v recovery mode, takze to vidim skor na HW problem.

     

    1 indícia : dakou nahodou som /este v predchadzajucom OS/ siel sem a polozka “Displej” sa objavovala a mizla /casovo to sedelo na zasekavanie kurzoru/ no po preinstalovani sa to nedeje, ale kurzor sa zasekava stale.

     

    https://pixhost.org/show/1312/36826005_snimka-obrazovky-2017-01-16-o-9-17-55.png

     

    Cca pred rokom a pol som Mac oblial pivom /nefunguje mi klavesnica a trackpad, resp. klavesnica len sem tam, zopar klaves/ – premyslam, ze ho skusim otvorit a odpojit tieto 2 komponenty. Ak to je vobec mozne.

    Skusil som odpojit vsetky USB, nabijacku, vypnut bluetooth, pripojil som iba USB myš – bez zmeny.

    Co myslite ?

     

    Dakujem za akukolvek radu.

    #504414
    iTuxx
    Moderátor

    mne sa nieco podobne stalo na ne-macbooku. Bol tam vadny disk. Po vymene uz notebook fungoval normalne.

    #504462
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Tiez sa mi to stalo na ne-macbooku. Bola vadna baterka, po vybrati baterie a behu len na zdroj vsetko ok.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.