WineBottler – Internet Explorer 8, nemá niekto už vytvorenú app?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software WineBottler – Internet Explorer 8, nemá niekto už vytvorenú app?

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72018
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Zdravím všetkých, mám jeden menší problém, WineBottler mi nechce vytvoriť IE8, teda ani IE6 a IE7…

    Našiel som však na internete odkazy priamo už na spravené apps IE6 a IE7 -> http://www.sideways.ro/captain-s-log/2010/09/internet-explorer-on-the-mac-in-a-wine-bottle/ a tie fungujú.

    Chcel by som sa spýtať, či tu niekto nemáte už vytvorený IE8, že by ste mi ho upli – buď na nejaký fileserver, alebo poskytnem prístup na FTP, bol by som vďačný.

    #229651
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Nikto nič? Nejaká ochotná duša, čo by app spravila a potom poslala? Povedzte si, čo za to chcete, naozaj sa mi nechce stále púšťať parallels kvôli tomu jednému programu :)

    #230087
    rob.m
    Účastník (Participant)

    Pridám sa k prosbe. Tiež by som potreboval IE a nechcem pchať Windows do môjho MBP.
    Vyskúšal som už všeličo ale niektoré veci mi proste nejdú ani cez develop v safari.

    #230113
    Leachim
    Účastník (Participant)

    rob.m: Pýtal som sa už aj na iných(zahraničných) väčšich fórach, či to niekto nemá, bohužiaľ ani tam sa nikto neozval…

    #230122
    Egreees
    Účastník (Participant)

    Ked vydrzis niekedy na vecer ti upnem ie7 for mac. Alebo http://mac.oldapps.com/internet_explorer.php

    #230123
    rob.m
    Účastník (Participant)

    Jasné že vydržím. Doteraz som musel otvárať PC kôli tomu a všetko ostatné čo potrebujem mi už na Mac u funguje bez Windows.

    #230126
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    a nestacilo by len nieco taketo: https://browserlab.adobe.com

    #230136
    rob.m
    Účastník (Participant)

    Pozeral som to. Ja nepotrebujem náhľad stránky. Na náš server sa viem prihlásiť cez safari ktoré sa tvári ako IE. Všetky reporty si otvorím. Akonáhle však chcem vôjsť do vypracovania zmluvy skončil som. Keď to skontrolujem mám túto info:
    Failed to load resource: bad URL
    safari-extension://se.maypril.safari.exposer-QXW58R6FRX/25cd16c8/inject.js:57updating setting†
    jquery.js:440TypeError: Result of expression ‘elem.style’ [undefined] is not an object.
    Proste môžem fungovať iba na IE.

    #230138
    Leachim
    Účastník (Participant)

    sleepwalk3r: Adobe BrowserLab je nepochybne dobrá vec, ale…
    1. sú tam odchylky
    2. ak máš web na localhoste, tak ho nemáš ako otestovať

    Pre mňa použitelné len orientačne a v stave núdze, teda skoro vôbec…

    Napr som pozeral pár webov, rodzdiely sú aj vo FF 3.6 na OSX, keď si to pustím cez BL a ako program… Proste nemám v takéto testery dôveru, native program je native program…

    #230139
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Mno ja to tiez nejak aktivne nepouzivam. Mam na testy virutalnu masinu win xp kde mam nainstalovane vsetky verzie IE od 3 – 8 (MultipleIEs + IE7 standalone + IE8).
    Len ma napadlo ze na jednoduchsie testovanie staci aj ten BrowserLab.

    #230140
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Virtual mám aj ja, ale ak tu mám mať pustený photoshop, k tomu virtual v ňom prehliadače a ostatné programy, no tak to koniec, 4gb ram full a v swape 6gb, s tým sa nedá efektívne pracovať…

    #230145
    Egreees
    Účastník (Participant)

    Je to “preportovana” verzia, Leopard (Snow) kompatibilna.
    Snad ti to pomoze ;)
    http://www.uloz.to/6192312/internet-explorer-7-zip

    #230146
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Dík za snahu, ale chcelo by si to prečítať nadpis témy a prvý príspevok…

    #230147
    Egreees
    Účastník (Participant)

    Ja som si precital nazov temy. Aj som v prvom prispevku pisal o verzii 7 pre mac a nie do WineBottler-u.
    Skor to malo ist pre: rob.m ;)

    #230174
    rob.m
    Účastník (Participant)

    Egrees.Ďakujem. Stiahnuté, rozbalené ale nejde otvoriť. Čo tomu môže byť?

    #230179
    Egreees
    Účastník (Participant)

    Tazko povedat. Nejaky vypis z logu by to chcelo.

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.