Webcam pre MacBook Pro – nechcem vidiet tu integrovanu hlupost 3 cm od tvare

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Webcam pre MacBook Pro – nechcem vidiet tu integrovanu hlupost 3 cm od tvare

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54722
    Mr Pessimist
    Účastník (Participant)

    je neaka USB webcamera pre mac book pro? lebo tie co akoze podporuju os x mam 4 a neide ani jedna

    #108353
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Co ta integrovana je akoze zla? vsak to je iSight velmi kvalitna webkamera ale je aj externa ktora urcite ide mal som ju doma http://www.flickr.mud.yahoo.com/photos/terriblefox/375376940/ ale podla mna ako ked sme porovnavali kvalitu obrazu ta integrovana je o triedu lepsia.

    Napriklad pri rychlich pohyboch na externej som bol rozmazany a integrovana to zvladala.

    #108362
    Mr Pessimist
    Účastník (Participant)

    vdaka kamos nadherna je ta externa kamerka.ale na eu trhu ju stiahli z predaja pred pol rokom lebo sa prehrievala ci co..integrovana je super akurat ze mi vadi ze ju mam rovno medzi ocami a ked chcem napriklad ukazat prac.plochu tak si mozem opytat tak akurat zrkadielko od prostitutky.Kupil som jednu na ktorej bolo napisane ze podporuje mac a nevedel mi ju nainstalovat ani macher v obchore apple(zevraj sa medzi sebou biju a iSaith ju nechce pustit.)ja som komplet amater do pocitacov.macBookpro mam len na chatovanie s hlupanami ako hracku ,ale TOTO NECHCEM MAT NONSTOP NABITE MEDZI PAROHAMI.VED SKULIT ZACNEM Z TEJ KAMERI

    #108368
    benko
    Účastník (Participant)

    Mr Pessimist: mac podporuje vsetky firewire kamery, ale podpora USB kamier je viac-menej novinka – zalezitost posledneho roka, a to len vdaka lacnym USB kameram ktore su v displejoch. Existuje vsak jeden balik drajvrov, ktory ti moze pomoct, vola sa macam: http://webcam-osx.sourceforge.net/

    originalny externy iSight sa uz nevyraba, takze ich cena napr. na eBay trochu narastla – daju sa zohnat, ale zaplatis asi viac nez stala povodne :-(

    #108369
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Mr Pessimist ukazka pracovnej plochy:

    jablko+shift+3 … screenshot cela plocha
    jablko+shift+4 … vyber pracovnej plochy

    #108373
    benko
    Účastník (Participant)

    macker2: haha, dobry vtip

    #108419
    Mr Pessimist
    Účastník (Participant)

    no nic asi som total tupiiiino.kupil som 4 nove cameri a v obchode mi povedal saso ze niesu na mac ale mali bi fungiirovat.a rit funguju..apple nechysta neaku novu webcam?

    #108423
    benko
    Účastník (Participant)

    Mr Pessimist: skusal si tie macam drajvre ?

    #108424
    Macker2
    Účastník (Participant)

    benko preco ako vtip? nepochopil som ta

    #108428
    Mr Pessimist
    Účastník (Participant)

    Benko:. ahoj. skusal som to ked som kupil tu kameru ale ja som kompletka neschopny v tych veciach tak som to nezvladol a nerozbehal.ale raz som kupil inu na slovensku a siel som s nou novou zabalenou do apple neakeho obchodu v KE a ani manik od fachu ju tam nevedel nasprtat.a ta dokonca bola original pre mac.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.