Strih videa v iPhone X – problém so zvukom

15. septembra 2019 o 16:28 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes PavolGregor
  • 15. septembra 2019 o 16:28

Ahojte, mám takýto problém a chcem vedieť, či je to mnou, mojím konkrétnym telefónom, alebo či ste sa s tým stretli aj vy.

iPhone X, videá natočím, zostrihám v iMovie priamo v telefóne. Keď si pozriem výsledok priamo v aplikácii iMovie, všetko ide v pohode.

Vyexportovaný film má v závere rozhádzaný zvuk, nesedí s obrazom. Do cca 10 minút všetko v pohode. Akonáhle má projekt viac ako 10 minút, záverečnú časť už nejak neexportuje správne. Čím to môže byť?

Ak chcem zvuk mať vo výsledku dobrý, musím projekt rozdeliť na viacero menších častí, každú vyexportovať zvlášť, a potom spraviť nový projekt, ktorým už len zlepím tie menšie časti dohromady, vtedy to ide dobre. Ale opakovaným rendrovaním samozrejme klesá kvalita.

 

Pre príklad – originálne vyexportované video  – posledné cca dve minúty už vidno, že pri spomalených záberoch je zvuk v normálnej rýchlosti. Pritom keď si projekt prehrávam v apke iMovie, je to ok.

Etela: Príbeh kvočky

Ahojte, pipky! Dnes je moderné dávať si na internety fotky sona, milých úsmevov a pokakaných plienočiek. A čo, ja vari budem meškať v tomto? Len preto, že som predražený, značkový, vyšľachtený finálny hybrid s potlačeným pudom kvokavosti? Ani omylom! Volám sa???? Etela. A toto sú moje kuriatka. (kamera a strih: iMovie, iPhone X)

Uverejnil používateľ Etela Piatok 13. septembra 2019

Násobne rendrované na viac častí – zvuk ok.

nejaké rady? Vďaka.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend