fbpx

Sonos

21. októbra 2019 o 17:04 Ostatné Peter_H
  • 21. októbra 2019 o 17:04

Dobrý deň,

chcem sa opýtať či má niekto z vás skúsenosti zo systémom Sonos. Ako to celé funguje, ako sa dá ovládať, či multiroom funguje aj na rôznu hudbu na rôzne repro atď. Za všetky odpovede budem vďačný.

rudo

0
  • 22. októbra 2019 o 9:31

Pokial je stabilne pripojenei na internet, nie su ziadne problemy, Sonos ma svoju apku na Mac, iPhone aj iPad, takze sa da ovladat aj cez ne, moze sa cez neho pocuvat internetove radia, hudba z tvojeho iTunes, ci inych ulozisk, moze ti pravidelne stahovat hudbu z tvojej kniznice  do sonosackej,atd,atd., zalezu vsetko ako si nastavis, v kazdej izbe rozna hudba, hlasitost, korekcie a pod.

  • 22. októbra 2019 o 10:15

Ďakujem za info, ešte je otázka či treba na multiroom resp. rôznu hudbu v rôznych izbách naraz aj nejake doplnkové zariadenie alebo stačia čisto len dva repro. Dá sa tak isto ovládať naraz dvoma rôznymi op. sys.? Napr. ja sedím v obývačke a pozerám tv kde mám sonos soundbar a v izbe mám iny sonos repro a tam by si priateľka chcela púštať inú hudbu ale cez svoj android.

Ďakujem

rudo

0
  • 22. októbra 2019 o 15:15

Ano, v roznych izbach sa da pustat roznu hudbu, da sa ovladat z kazdeho zariadenia vsetko a aj sa da pustit v obyvacke ine  ako si pusti priatelka v spalni, napr., ci z androidu neviem posudit, lebo ja pouzivam vylucne apple aj ked v poslednej dobre ma riadne stvu, Jobs by mal vstat z mrtvych a  nakopat ich tam  do gebuli!

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend