Skustenosti s iPad Pro 12,9

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Skustenosti s iPad Pro 12,9

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #483564
    marek
    Účastník (Participant)

    Premyslam nad iPad Pro 12,9.

    V podstate potrebujem zariadenie na pracu s webovym obsahom, maily a podobne v pripadoch kedy uz nechcem sediet za pocitacom.

    Ake su vase skusenosti s touto verziou iPadu? Nie je moc velky a treba ist skor do mensie verzie? A co originalna klavesnica, ake mate s nou skusenosti?

    Budem vdacny za kazdy nazor, dakujem.

     

    #483586
    Avatar photoRobert Mihálik
    Účastník (Participant)

    12,9 iPad je už poriadne veľký a horšie sa drží napríklad v posteli. Ja som si ho musel vždy podoprieť o stôl, kolená, atď. Takisto na softvérovej klávesnici sa nedá písať keď nie je niekde položený. Na druhej strane je skvelý pri multitaskingu a na pozeranie videí.

    #483589
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Mám tento model a do menšieho by som už nešiel :-)

    Čo sa týka videí, obraz je nádherný a zvuk, vzhladom na to že sú to repráky v tenkom tablete, je veľmi kvalitný.

    Bežne na ňom píšem dlhšie texty a multitaskingujem, takže veľký display je u mňa plus :-)

    #483591
    marek
    Účastník (Participant)

    a multitasking je v pohode pouzitelna vec, take ze pracovanie na dvoch oknach safari je pouzitelne?

    #483628
    majdy
    Účastník (Participant)

    marek a prečo by to bolo nepoužiteľné? (Od iOS10 samozrejme)

    #483630
    marek
    Účastník (Participant)

    trosku sa toho obavam, standardne pracujem na 27-palcovych dvoch monitoroch tak som trosku zvyknuty na vysoky standard a trosku sa obavam ze si nezvyknem na ten multitasking v malom

    #483685
    Avatar photoRobert Mihálik
    Účastník (Participant)

    Určite je to menšie, ale na druhej strane je to vec, čo sa drží v rukách :) Pri dvoch otvorených Safari oknách by to malo byť veľkostne ako dva 9,7″ iPady na výšku vedľa seba.

    #483962
    marek
    Účastník (Participant)

    siel som dotoho nakoniec a velka spokojnost :)

    diky

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.