Sekanie win 7 na Mac mini

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Sekanie win 7 na Mac mini

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71179
    dzafo
    Účastník (Participant)

    Zdravim. Na svojom mac mini mam cez bootcamp nainstalovany SL a win 7 64bit. Pod sl ide vsetko ok ale pod win mi v hornej casti (cca v stvrtine) monitora vsetko seka, ako keby vodorovne ciary presekavali obraz. Najlepsie je to vidiet ked si zoberiem dake okno priecinka a zacnem s nim behat po obrazovke v spodnej casti ide bez problemov ale ako prejdem na horcnu cast tak je vidiet ako mi tie ciary rozskladaju obraz. Neviete v com to moze byt ? thx

    #223916
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Hmm trochu mi ten popis pripomina ako sa Windows tvarili ked nebol nainstalovany driver na graficku kartu a pouzival sa nejaky genericky. Nainstaloval si aj vsetky nove ovladace bootcampove?

    #223920
    dzafo
    Účastník (Participant)

    na grafiku mam najnovsie dane…na bootcamp vysli niekde aj novsie nez su na cdcku ?

    #223923
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Na webe VŽDY bývajú novšie ovládače, než na CD :) http://www.apple.com/support/bootcamp/

    #223924
    mrzo
    Účastník (Participant)
    #223928
    dzafo
    Účastník (Participant)

    tak z toho som teraz jelen :O pod macom som nainstaloval reefit len kvoli boot menu a uz to nerobi…myslel som ze bootcamp sa nejak v tichosti aktualizoval sam ale stale je na verzi 3.0 a to som predtym niekolkokrat mac restartoval aj vypol…divne..ale aj tak thx :)

    #223930
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    mimochodom graficke karty v Macoch niesu tak celkom standarne identicke s PC verziami a teda nemusia celkom dobre znasat drivre stiahnute napr. z nvidia.com. Preto je najlepsie tahat priamo z apple.
    Reagujem na vetu “na grafike mam najnovsie dane”.
    Takze predpokladam ze si asi nestahoval z apple.com lebo to by si mal cely bootcamp updatnuty.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.