Safari OSX 10.9.5 problem

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Safari OSX 10.9.5 problem

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #513286
    uniqat
    Účastník (Participant)

    Ahojte, mam problem so safari. Nemozem si ani nainstalovat novsie, a rovnako nefunguje ako maaa. Stranky sa mi nacitavaju rozhadzane, skoro vstky blbnu, neda sa do nich vpisovat atd. Mate nejaky naapad ci riesenie ? Safari mam 9,1,3. Vopred dakujem za rady

    #513292
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513294
    uniqat
    Účastník (Participant)

    OS mam 10,9,5 Mavericks… ale uz mi blbne vacsina stranok na webe.. a safari mi vyhovuje viac nez chrome..

    #513295
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513317
    uniqat
    Účastník (Participant)

    asi budem musiet :( mam najradsej mavericka.. ale zial apple uz vobec nie je co byval

    #513321
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513343
    majdy
    Účastník (Participant)

    Prečo Apple už vôbec nie je čo býval?

     

    btw: ten dizajn od Yosemite je omnoho čistejší a pokročilejší ako starý skeumorfismický, ktorý obsahoval zbytočné prvky, rozhranie je vizuálne podobné tomu mobilnému na iOS, čiže systémy sú medzi sebou prepojené aj vizuálne čo je len plus a navyše macOS rokmi nestratil na funkcionalite v porovnaní s Mavericks, naopak, v priebehu rokov len naberal, Mavericks bol skvelý a predovšetkým podľa mňa najstabilnejšou verziou v tom čase, ale klamal by som, keby som napísal, že mi na Sierre jeho stabilita chýba.

    #513347
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Presne tak. Ja som volakedy povazoval za etalon stability a vyladenosti Snow Leopard potom Mavericks na ktorom som ostal dost dolho, El Capitan sa im minimalne vyrovnal ale teraz musim povedat ze Sierra je minimalne taka stabilna ako vyssie spomenute ked nie este stabilnejsia.
    Sice mi to bezi na najnovsom MB Pro ale aj na starom MB Alu coby nepodporovovanom stroji ide Sierra najlepsie za celu jeho epizodu existencie.

    #513351
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513363
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Zase plno sračiek, ani som nedočítal príspevky…

    chcel by som vidieť koľkí z Vás majú MacOS High Sierra a Safari 11.0 (s prekonvertovaním na APFS) , je to orgazmus.

    ???? ostávať na Mavericks a nadávať na Apple, nevyskúšať nový OS Yosemite, El Cap, Sierra ani High Sierra …nemám čo dodať, RIP.

    #513368
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513380
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Jj také niečo, rozdiel vidno pri presúvaní, mazani a kopírovaní súborov vďaka APFS, Safari má nový Javascript a fičí to riadne. (Vraj je o 80% rýchlejší oproti Chrome)…

    ináč žiadne vážne bugy na macOS nevidím, možno sa občas zasekne web content v pozadí ako proces a trochu sa zohreje Mac, ale pohoda overall je to dosť dobré na tretiu developer a druhu public betu, môžete kľudne nahodiť.

    warning; inštalácia trvá mega dlho, nechajte si na to cca hodinku a pól s rezervou.

    #513386
    majdy
    Účastník (Participant)

    Skvelé, v noci sem pridám komentár a dnes komentár nikde… (y)

    #513389
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513436
    uniqat
    Účastník (Participant)

    A ktory OSX si mam vybrat aby to slo tak hladko ako Maverics ak mam MAcbok pro 2012? A nezralo viac batery atd. Samozrejme mam SSD disky

    #513442
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513445
    uniqat
    Účastník (Participant)

    MAm procesor i5 a 8gb ram 1600 mhz.. kazdopadne neviem co tam vybrat Sierra uz bude cez ciaru.. takze asi by som mal ist na yosemita

    #513481
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513482
    uniqat
    Účastník (Participant)

    jj vyskusat je pekne, ale preinstalovavat stale pocitac na ktorom pracujes nie je ziadna vyhra. a uz vobec nie 2 krat po sebe

    #513484
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.