RSS a rules

7. októbra 2008 o 21:44 Pomoc: software bawy

bawy

0
  • 7. októbra 2008 o 21:44

Zdravim, chcem sa opytat ci sa neda v maili nastavit rules tak ako na emaily, tak aj na RSS …? dakujem

bawy

0
  • 9. októbra 2008 o 11:36

nikto s tym nema skusenosti ? konkretne by som potreboval aby mi RSS, ktore v nazve obsahuju dane slovo aby mi automaticky zmazalo. diik

mrzo

0
  • 9. októbra 2008 o 14:05

A skusal si to aspon? Nepouzivam RSS v Mail.app tak neviem vyskusat ale v pravidlach je Message type kde je aj typ RSS article, a potom uz len prdat dalsie pravidlo na najdenie konkretneho slova. Ale vyskusat musis sam.

bawy

0
  • 9. októbra 2008 o 14:09

a akoo tam dam to najdenie konkretneho slova?neviem ktoru polozku mam zvolit… to RSS article uz mam nastavene tak uz len snad najdenie toho slova. zatim dik

Sevo

0
  • 9. októbra 2008 o 21:33

Ked uz je tu tema o rss, tiez mam jednu vec, a to ako pridat diskusne skupiny. V thunderbirde to ide jednoducho, v Mail som na to neprisiel.

ivan.m

0
  • 10. októbra 2008 o 10:38

Sevo: tam to totizto nie je

Sevo

0
  • 10. októbra 2008 o 15:16

a je nejaka moznost?

raul

0
  • 11. októbra 2008 o 14:26

trochu OT, ale myslel som si, ze riesite rss na iphone. Tak keby sem nahodou niketo pzrel s tym umyslom, tak je dost dobra free app Free RSS… takze tak :)

bawy

0
  • 30. novembra 2008 o 20:11

Takže nikto fakt nevie poradiť, či a ako by šlo rulovať RSS v mail.app ?

steele

0
  • 2. decembra 2008 o 19:12

Skus, ked uz mas vybrate RSS article, vyber aj Subject, jednoducho to pridas ako dalsiu podmienku. Pri ukladani rulu sa vsak opytalo,ci chcem aplikovat na vybrane zlozky, takze ak si pripadne vyberies rucne vsetky RSS co mas, snad ich nieje vela, tak to prebehne a presunie, pripadne urobi cinnost, co chces (v Tvojom pripade zmaze). Malo by to tak fungovat.

Musíte byť prihlásený aby ste mohli prispievať do tejto témy

Partneri

Vyhľadávanie
MacBlog newsletter
Inzercia