Restartovanie macu Midi 2012

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Restartovanie macu Midi 2012

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #510812
    martin.uz
    Účastník (Participant)

    zdravím v poslednej dobe sa mi dosť často restartartuje môj ntb macbook pro mid 2012. Najskôr som si myslel ze je to prehrievanim sa ale dnes som si všimol  že sa restartol aj pri teplote cca 75 stupňov co si myslím že nie je moc. Restartuje sa väčšinou ak na ňom pracujem ( spadol už aj pri bežnom prehliadaní webu). Chcel by som sa opýtať kde by mohla byt chyba ci je to len niekde v PC dáky bug ktorý ho Restartuje alebo môže byť napr. Niečo s ssd diskom. Keď som ho kúpil s druhej ruky restartol sa len pri veľkom zaťažení tak som to moc neriesil. Mam na ňom nainštalovaný aj virtual windovs 10, môže aj ten spôsobovať restart ak je úplne vypnutý? Mozno ho neukoncujem spravne tak ako iné apky na macu ( cmd – Q). Za každú radu dik. Ak tak pošlem aj detailné informácie o ntb.

    #510835
    lukasmac
    Účastník (Participant)

    Zdravim, v prvej rade by som skusil reinstalaciu systemu, pokial by malo ist o hardwarovy problem skusil by som vymenu pamate RAM iba na skusku ci bude problem pretrvavat – tento problem sa najviac prejavuje pri zatazeni systemu. Virtual Windows 10 by nemal sposobovat problem. Mozete poslat aj podrobne informacie o NB. A pokial by ste potrebovali poradit s instalaciou MAC OS kludne piste.

    #510840
    martin.uz
    Účastník (Participant)

    Dobre vďaka tiež ma napadlo ze najlepšie bude asi pre inštalovať celý ntb a potom ho skúsiť zaťažiť. V ntb je 16g ramka ktorá bola doložena majiteľom predomnou takisto aj ssd disk pošlem foto.

    #510841
    martin.uz
    Účastník (Participant)

    Foto

    #510842
    martin.uz
    Účastník (Participant)

    1

    #510843
    martin.uz
    Účastník (Participant)

    Nechce mi odoslať fotku, poslali by ste mi vás mail? Pošlem to tam

    #510844
    lukasmac
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.