Reklamácia iPhone 6 strata signálu, tlačidlo domov

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Reklamácia iPhone 6 strata signálu, tlačidlo domov

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106120
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    Ahojte, stretli ste sa už niekto so stratou signálu na iPhone 6 (16GB)?

    Posledné tri týždne mi niekedy aj 2-3 krát za deň ukáže ŽIADNA SIEŤ, občas signál (Orange) nabehne po chvíľke no pár krát som už musel vypnúť a zapnúť telefón.
    Alebo aj mám signál, nič nemusím robiť s telefónom a začnú mi chodiť správy o zmeškanom hovore, nechápem to.
    A aby toho nebolo málo aj HOME BUTTON nejako praská, ako keby mal dve polohy stlačenia, jemne stlačíte a zacvakne a ak stlačíte viac tak už zacvakne normálne.

    Telefón je kupovaný v zahraničí a na konci septembra mu padá medzinárodná ročná záruka.

    Najbližšieho predajcu Apple mám v Nitre v Mlynoch – Traco Computers
    http://www.tracocomputers.sk/kontakt
    máte niekto s nimi skúsenosti alebo bude lepšie ak ho zanesiem do M:Zone v BA.

    Ďakujem za rady.

    #409457
    iTuxx
    Moderátor

    Radsej ho tam zanes cim skor. Doma bez rozobratia nezistis nic.

    #409460
    ????
    Účastník (Participant)

    mne toto robilo na O2, ktory nema najlepsie pokrytie 3G ani v KE. casto som videl len E(dge), kedy ak sa prenasaju data, tak sa ti nikto nedovola a chodia SMS o zmeskanych hovoroch.

    mas dobry 3G signal?

    #409502
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    @iTuxx myslel si do ba M:Zone? btw odkial poznáš náš legendárny kebab :-D?

    @s3030150
    mam skoro všade LTE, občas 3G ale aj doma mi to spravilo na wifi,
    no je dosť možné že pri polovice prípadov sa prenášali dáta a prišla smska, ale 11 mesiacov mi toto nerobilo, mi možno prišla jedna sms za 3 mesiace, a teraz každý deň :(

    #409510
    iTuxx
    Moderátor

    mozes ho zaniest hocijakemu resellerovi, kludne aj do Mlynov.
    Aky kebab? Ja neviem aky mate vy legendarny kebab :-)

    #409555
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    Idem ho dnes zaniesť do auparku, dúfam že mi ho do konca septembra vyreklamujú.
    Včera som to testoval: buď mi signál vypadol po tom ako som skončil surfovanie po stránkach, alebo po skončenom telefonáte automaticky naskočila na chvíľu žiadna sieť. 3-4 krát za deň si myslím že už je dosť nato aby to vyreklamovali, a to nehovorím o tom tlačidle ktoré puká.

    niekde na fóre som čítal že si spomínal šuriansky legendárny kebab :-D

    #409559
    iTuxx
    Moderátor

    Tak drzim palce.
    Ano suriansky kebab je to najlepsie co tu mame :-)

    #409565
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    čoo ty si zo šurian? veď aj ja :) veru ten na hlavnej ceste nemá chybu, škoda že nerobia donášku

    #409568
    iTuxx
    Moderátor

    spravne. Na fore som zaznamenal len asi 3 ludi co su odtialto, sme vzacni :-D lebo vieme co je dobry kebab :-D

    #409627
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    :-) Veru dobre hovoríš, ten kebab je legendárny.
    Bol som včera večer v auparku – M:zone a zbytočne :-/ povedali mi že oni vyreklamujú iba zariadenie kupované u nich, takže ho mám zaniesť do autorizovaného servisu CCC alebo SWISS a oba boli už zatvorené takže zbytočne som spravil 250km :-((

    #409631
    iTuxx
    Moderátor

    Mal si povedat ze si ze Suran :-(

    Ja by som to este skusil v Mlynoch, ze ci povedia to iste alebo to bola len vyhovorka. Ak povedia to iste, asi budes moct byt rad ze to na slovensku vobec zreklamuju v CCC a Swiss :-/

    #409632
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    Som myslel že z toho kebabu to je jasné odkiaľ som :)
    Teraz som volal do CCC a povedali že nie je problém, nemusím ani chodiť, na stránke si zadám objednávku reklamácie a príde poň kuriér, tak dúfam že ho ešte uvidím :-D

    #409633
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    uvidis, CCC je overena a dobra spolocnost :-)

    #409634
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    v CCC mi menili plasty na mojom bývalom MacBook White, spokojnosť.

    #409646
    iTuxx
    Moderátor

    Nukiy myslel som ze si to mal spomenut v m:zone, mne to bolo jasne :-D

    #409687
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    Jáj a čo by som tým získal? Šurančani tam majú nejaké výhody? :-D

    #409692
    iTuxx
    Moderátor

    Ano, vyhody z lutosti :-)

    #409755
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    :-/

    #409983
    Nukiy
    Účastník (Participant)

    takže behom 48 hodín pre telefón kuriér neprišiel, tak som im piatok písal a povedali že to reklamovali u prepravcu a kuriér by mal prísť dnes, no zatiaľ nič.

    Mimochodom zaujímalo by ma ako nastavím aby mi ostali fotky v iCloude po tom čo ich zmažem v telefóne.
    Mám zálohované všetky fotky v iCloude, tak som chcel že zmažem si ich v telefóne a budem mať voľné miesto, lenže pri mazaní mi fón vyhodí že fotka bude zmazaná aj v icloude aj na všetkých zariadeniach, tak teraz nechápem ako to nastaviť aby som to mal zalohovane v icloude a nezaberalo mi to zbytočne miesto v telefone

    #409984
    palo1805
    Účastník (Participant)

    akurat aj ja zvazujem reklamaciu ip6 pre posunutu prednu kameru, pisal som do istores KE, ci mi ho reklamuju (kupovany cash UK) a ze ano ale dopravu do BA to jest asi do CCC si hradim sam co je 20eur

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.