Prosim, poradte

Domov Diskusné Fóra Ostatné Prosim, poradte

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #520226
    macmac
    Účastník (Participant)

    Zdravim priatelia, potreboval by som poradit. Pred cca 3 mesiacmi som kupil ipad pro 12,9″ 256 GB cellular, k tomu smart cover a apple pencil. Planoval som ho zacat pouzivat ako pracovny nastroj – emails, office a podobne. Po tych 3 mesiacoch som zistil, ze mi to uplne nevyhovuje a radsej by som opat presiel na macbook. Viete mi poradit, aka cena na predaj vr coveru a pencil by bola vhodna? Ide o to, aby som uz nedoplacal, macbook nie je podmienkou, kludne aj ultraprenosne pc.

    Dakujem

    #520232
    kenvele
    Účastník (Participant)

    @macmac tvoj ipad pro sa predáva za 1 059€, už používanie 3 mesiace mu však dáva cenu dole. Reálne by si však stále mohol pýtať 999€ s tým, že ponúkni smart cover a pencil, ako bonus. Zdôrazni zostávajúcu záruku, ktorá je veľmi dobrá, ak si kupoval zariadenie v predajni iStores alebo podobne. Skús to z takou cenou, znížiť môžeš stále.Nečakaj, však plnú cenu plus cenu za cover a pencil, že to zrátaš. Ak niekto kupuje od ruky, chce aby to bolo pre neho výhodné a nie rovnaké, ako keď to kúpi v obchode.

    #520236
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #520238
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Myslim ze viac ako 700€ nedostanes.

    Ipad je stale iba na hranie.

    taky macbook air je lacnejsi a 100x vacsie vyuzitie.

    moj nazor..nepodstatny:)

    #520269
    macmac
    Účastník (Participant)

    Dakujem vsetkym za zaujimave podnety. Pomohli.

    uvazujem nad cenou 899 euro za vsetko dokopy. Rozumiem, ze cena odchodom z obchodu pada o nejake to percento, preto to musim poriadne zvazit.

     

    Pekny den a SNR

     

     

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.