fbpx

Problémy s iPhone 7, na štyroch zariadeniach to isté

25. apríla 2019 o 15:57 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes havrilko
  • 25. apríla 2019 o 15:57

Ahojte,
dostal sa mi do rúk už 4tý iPhone 7 kde z ničoho nič prestalo fungovať slúchatko pri telefonovaní, začal blbnúť foťák takým spôsobom že sa zasekáva a nerobí fotky, nefunguje mikrofón, rýchlejšie vybíjanie batérie
Ani jeden nebol rozoberaný, ani rozbitý ani nič menené.

Stretli ste sa s tým už niekto a neviete čo sa s tým dá robiť?
Na zahraničných forach som na to tiež čítal sťažnosti, ale nikto nič konkrétne.

  • 25. apríla 2019 o 17:00

Dobrý deň,

podľa mňa sa jedná o veľmi bizardný problém, že na 4 telefónoch po sebe. Problémy so slúchadlom v iPhone 7 sú mi známe, ale nie toľkoto problémov a v 4 zariaedniach. Neviem či chcete pokračovať ďalším iPhonom, ale pokiaľ viem, tak po 3 reklamáciach by ste mali mať nárok na odstúpenie od zmluvy, teda vrátenie peňazí v plnej výške. (Opravte ma prosím ak sa mýlim).

  • 25. apríla 2019 o 17:02

Tak to sa nestalo mne 4krát našťastie, ale postupne jeden kamarát, druhý, tretí a teraz štvrtý, postupne v priebeh mesiaca asi… Teda včera tretí a dnes štvrtý, a to už mi je podozrivé.. A chodia za mnou lebo sa tomu venujem a neviem im pomôcť… :/

  • 5. mája 2019 o 11:17

Ahoj, jedna sa o velmi znamy problem a vyrobnu vadu iphone 7 a 7+. Mas poskodenu maticnu dosku, resp na opravu chyby potrebujes skuseneho mikropajkara s mikropajkou a mikroskopom. Uz som opravil asi stovku telefonov s rovnakou chybou. Ak mas zaujem o opravu (za zlomok ceny noveho telefonu) so zarukou samozrejme tak napis. Oprava prebieha v priebehu par dni a vsetko budes mat plne funkcne :)

  • 6. mája 2019 o 15:51

Zdravím chcem sa spýtať, mne sa stáva že počas hovoru vypadne aj mikrofón aj sluchátko je možné že je to maticnou doskou? Teda chyba od výroby?

McJobs

0
  • 8. mája 2019 o 19:57

Treba este chvilu pockat a urcite onedlho spustia cez autorizovane servisy program na vymenu, kedze uz maju na krku ohladom tohto problemu 2 hromadne zaloby.

  • 20. augusta 2019 o 9:59

No čakám od Decembra, takže myslím že z toho už nič nebude :/

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Inzercia

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend