Problem s wifi iphone SE

10. januára 2018 o 2:08 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Keizsa

Keizsa

0
  • 10. januára 2018 o 2:08

Zdravím, mám problém s wifi pripojením najmä doma. Nie je to pravidelné, občas sa to stáva, občas nie. Wifi sa mi stále odpája a pripája, väčšinou sa musím napojiť cez nastavenia. Niekedy mi sieť ani nevyhľadá. Niekedy mi 5x vypíše, že nie je možné sa pripojiť k sieti a veľakŕat sa stane, že mi vypíše, nepsrávne heslo pre sieť a musím zadať znovu heslo, pričom predtým bol normáne pripojený alebo ho zadávam (isto správne) aj 3-4x po sebe kým mi to vezme. Stalo sa mi niečo podobné aj v škole, no pokiaľ si dobre pamätám inde nie. Môže byť problém v telefóne?

Mám ešte jednu otázku, po aktualizácii na ios11 sa mi prestal aktualizovať widget na počasie. Dá sa s tým niečo robiť?

Ďakujem za odpovede.

🐽

57
  • 10. januára 2018 o 13:44

:-)

6
  • 10. januára 2018 o 18:21

:-)

  • 11. januára 2018 o 19:19

Čau, riešil som niečo podobne ale s iMacom. Nakoniec po hodinách skúšania a hľadania to bola chyba routera. Nepomohlo ani jeho kompletne resetovanie. Ale skus to, možno to tvoj problém vyrieši. Moj problém to nakoniec vyriešilo prepnutie frekvencie v nastavení routera. Taká kravina. Ale mam okolo seba veľa wifi sieti tak som zvýšil silu frekvencie toho môjho a problém vyriešený.Skus to ako jednu z možných riešení.

darc

0
  • 17. januára 2018 o 13:39

Ahoj,

Ja som mal okrem iného podobny problem, ale mne to robilo vsade, nie je doma. Vzdy po restarte telefonu to fungovalo 1den az tyzden.

Tel mi nesminal otlacok prstu..to sa stavalo spolocne s tou Wifi.

telefon sa v posledných dnoch sam restartoval, jeden z restartov bol niekolkonasobny.

Nakoniec mi zacala vypadavat wifi uplne, nebolo mozne ju ani aktivovat.

Telefon je v servise a podla stavu objednavky, uz cakaju na diel, je to v druhom roku zaruky, tak neviem ci dostanem druhy kus, alebo opraveny ten moj. Ale v podstate to je jedno, dolezite je ze mi opravia telefon.

Musíte byť prihlásený aby ste mohli prispievať do tejto témy

Inzercia
Inzercia

Send this to a friend