fbpx

Problém s aktualizáciou

20. decembra 2018 o 9:33 Pomoc: software skapenkat
  • 20. decembra 2018 o 9:33

Dobrý deň viete niekto prečo mi nejde aktualizovať pár základných aplikácii na macbooku pro? Píše mi : Aktualizácia nie je k dispozícii pre toto Apple ID. Ďakujem za rady

  • 30. decembra 2018 o 9:26

Viete niekto poradiť prosim?

Lubco

0
  • 30. decembra 2018 o 10:44

Nemáš Macbook z druhej ruky? Ak bola aplikácia stiahnutá predchádzajúcim majiteľom pod jeho Apple Id, tak pod tvojim aktualizovať pravdepodobne nepôjde.

  • 30. decembra 2018 o 16:37

Nemáš Macbook z druhej ruky? Ak bola aplikácia stiahnutá predchádzajúcim majiteľom pod jeho Apple Id, tak pod tvojim aktualizovať pravdepodobne nepôjde.

Lubco

Nie kupoval som nový, ale moje apple id som používal aj na bývalom macbooku

1luky

0
  • 1. februára 2019 o 14:43

Caute, mám na vás takú otázočku.

6s+ po aktualizácii mi z nastavení zmizla ponuka automatického jasu. A ani mi nefunguje, furt to robím manuálne. Najprv som si myslel že mi odišiel modul(fotak, sluchadlo, proximity senzor a senzor automatického jasu) tak som objednal nový modul s flex káblom vymenil, všetko funguje až na ten svetelný senzor. Tak isto som vymenil batériu, lebo odišla. A teraz nemám v zdravy batérie % len pomlčku a nápis “služba”.

 

Napáda vás čo s tým je? Už bol vykonaný aj Factory reset, no automaticky jas stále nieje v ponuke. iOS 12.1.3, no skúšal som to aj s 12.1.1 a nič.

 

Dikes za postrehy

 

  • 1. februára 2019 o 21:27

Viem, že na iP 8 zmizne TrueTone a automatický jas z ponuky po výmene displeja alebo frontcamera flex, ktorý obsahuje aj proximity, ambient light sensor atď. Možnože to tak je aj na iP 6 – aj by som sa spýtal, či nebol menený displej, ale úplne stačí, že si vymenil ten flex kábel. Apple jednoducho potrebuje tie obrovské pálky za origo servis, aby neskrachovali, keď samotné zariadenia predávajú skoro bez marže.

0xCF

78
  • 2. februára 2019 o 18:41

1Luky: Podla mna ani nezhasne displej ked telefonujes pri uchu. Je tak?

1luky

0
  • 2. februára 2019 o 21:40

Najprv mi odišiel displej(AliExpress), ten som vymenil a všetko fungovalo. Potom mi odišiel predný fotak a všetko na flex kably, ten som tiež vymenil a už to prestalo fungovať. Myslel som si že mi Číňan poslal vadny kus, tak som objednal s fix servisu zo Slovenska a tiež to nefunguje. Ale len automaticky jas. Všetko ostatne funguje aj mi zhasne pri telefonovaní.

dik za odpovede. A dá sa s tým niečo spraviť? Mimo originál servisu?

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend