Opakovaný reštart iPhone 5 pri vyhľadávaní… ;(

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Opakovaný reštart iPhone 5 pri vyhľadávaní… ;(

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #92010
    macur
    Účastník (Participant)

    Podravujem Vás..
    Chcel by som vedieť, či sa niekto z majiteľov iP5 už stretol s nasledovným problémom…

    Ak zadám funkciu hľadať… /posunom obrazovky vpravo/ a dám znak “bodka” ..telefón okamžite “zamrzne”.. stmavne displej a reštartuje sa… pričom sa zapne s maximálne stmaveným displejom.. nepomohol ani restore.. je to iP5 64GB white.. Orange Sk… môže to byť spôsobené tým, že v ňom mám cca 40GB dát?.. a pri prehľadávaní nestíha? …SW chyba? alebo HW problém? ..odporúčate reklamáciu?
    ďakujem za radu…

    #344924
    macur
    Účastník (Participant)

    ..tak som to skúsil aj na iPade. ..vyhľadať ” – “…. a to isté… takže asi SW… obával som sa chyby flash…

    #344926
    panlubo
    Účastník (Participant)

    Mne ani na ip5 a ani na ipade2 nerobi to co pises…

    #344927
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Zkus restartovat iphone (drz home a power button 10 sekund), pripaden zkus reset nastaveni (bez smazani obsahu). Kdyz nepomuze, zkus restore. Kdyz ani to, reklamuj.

    #344928
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ani mne sa nic nedeje, vyhlada okamzite neake aplikacie zadanim bodky, ale nemrzne (iP5 16GB Black)

    #344930
    macur
    Účastník (Participant)

    ..všetko som už skúsil… robí to stále… aj na iPad 3 64GB /the new iPad/… iný problém nie je… preto si myslím, že asi SW problém…

    #344933
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    U mna OK.

    #344935
    macur
    Účastník (Participant)

    ..aj tak díík… za snahu.. ;) …robí mi to aj pri znaku “-” resp. “.”

    #344938
    sarky
    Účastník (Participant)

    U mna tiež vsetko v poriadku.. iPhone 5 15GB

    #345114
    macur
    Účastník (Participant)

    ..takze.. po update na iOS 6.1. uz je vsetko okaa… len pre zmenu ukazuje symbol “3G” v stavovom riadku aj ked je 3G v menu offnute… :/
    ..a plati to aj naopak… ak uz po restarte nabehne “E”… tak po zapnuti 3G v menu ostane “E” v stavovom riadku.. :/

    #345116
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    clovek uz nevie co ma od toho apple cakat :D

    #345121
    macur
    Účastník (Participant)

    viiiď :D maam asi štastie…

    #345126
    macur
    Účastník (Participant)

    ..tak ide “už” aj to… ale trvá mu to dosť dlho….

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.