odblokovanie iPhonu 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes odblokovanie iPhonu 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #88132
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    Dobrý, potreboval by som nejaký link alebo pomoc ako activovať a jailbreaknuť iPhone 4 5.1 blokovaný na AT&T
    dakujem.

    #323881
    Anonymný
    Neaktívny
    #323886
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Si ho nech oficialne odblokovat. At&t uz 4ku odblokovava. Kazdy jiny zpusob je paskvil bez zaruky funkcnosti.

    #323900
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    už tam mám jailbreak, ale stále ho mám zablokovaný na simku, nejaký návod? nechcem zato zbytočne platiť desiatky eur…

    #323901
    christopher
    Účastník (Participant)
    #323904
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Vsak nic neplat. Napis si do at&t.

    #323909
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    im mám len napísať na att.com že chcem aby mi ho unlockli a za nič mi ho unlocknu? asi blba otázka ale bol by som rád za radu, dík :D

    #323915
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Tak nejak. Pokud uz je ten telefon mimo kontraktu, co asi je, meli by ho bezplatne unlocknout.

    #323941
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    AT&T chcú faktúru kúpi, nejaký iný návod?
    btw je 5.1.4
    baseband je 04.12.01

    #323942
    Common
    Účastník (Participant)
    #323944
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Jo tak ti poradim. Prodej ho a kup si nejaky odblokovany. Zadne 100% funkcni neoficialni odblokovani neexistuje. Jsou to polofunkcni paskvily, ktere po nejblizsim updatu iOS prestanou fungovat.

    #323952
    duri_01
    Účastník (Participant)

    Free unlock na 4.12.01 momentalne nie je, niektori tvrdia ze ani nebude a niektori tvrdia ze DEV tim ho vyda po tom co Apple uvedie na trh iPhone 5.
    Takze mas len jednu moznost vzhladom na to ze uz nie je mozny ani downgrade pokial nemas ulozene svoje SHSH na predchadzajuce verzie, mozes vyuzit len ofiacialny Factory unlock.
    AT&T si od teba vypyta fakturu aby mal potvrdene ze iPhone nie je kradnuty a predpokladam vzhladom na to ze u nas AT&T nefunguje ze si si ho nekupoval ty a ze si ho ani nekupoval na SLovensku ale napr. cez eBay ze fakturu nemas.
    To iste plati aj o ostatnych operatoroch ak si chces dat odblokovat iPhone tak sa musis preukazat bud fakturou alebo dokonca musis byt aj povodny majitel telefonu a mat u daneho operatora od ktoreho pozadujes unlock zalozeny ucet.

    Takze mas vlastne nefunkcny iPhone ktory mozes pouzit na suciastky alebo ako iPod. A este ti ostava verit ze ten free unlock nakoniec po prezentacii iPhone 5 vyjde ale moc by som tomu neveril.

    Vlastne mas este jednu spekulativnu moznost neskusal som to ale cital som ze SAM unlock este stale funguje na iOS 6 (beta 4) ale tiez by som sa na to nespoliehal, zaroven ak by to nefungovalo musis si tuto developersku instalaciu downgradnut naspat na iOS 5.1.1 lebo upgradom na iOS 6 upgradujes aj baseband na 4.12.02 ktory potrebujes odblokovat.

    http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=21501

    #323959
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    ***Update x2: Apple has BLOCKED this method. It no longer works. You can follow iClarified on Twitter, Facebook, or RSS to be notified when a new unlock is available.***
    jedine to vidím na niečo cez ebay, inak už netuším.

    #323960
    duri_01
    Účastník (Participant)

    Tak uz mas len eBay natukaj si factory unlock at&t for iphone 4 service do eBay vyhladavania a vyber si nejakeho top rated Ebayer
    Ale bud opatrny lebo ak bol tvoj iPhone nahlaseny ako ukradnuty neodblokuju ti ho,

    #324506
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    dík za pomoc, unlockli mi to na ebayi za super cenu za 24 hodín :)

    #324572
    ND
    Účastník (Participant)

    Aka bola cena, ak mozes? Das aj kontakt?

    #325142
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    nejakých 10 dolárov
    napíš na email:quikzest@gmail.com ti poviem viac ak chceš.

    #325621
    Common
    Účastník (Participant)

    quikzyyy napisal som ti email

    #325630
    Common
    Účastník (Participant)

    mate niekto skusenost s factory unlock z ebayu? konkr. sa mi jedna o jednu vec, kupil som spominany unlock od predajcu unlock fusion, obdrzal som potvrdzovaci email a nasledne som spravil restore cez itunes s pouzitim custom ipsw vytvoreneho cez pwnage tool, a to z toho dovodu ze som mal obavy updatnut baseband, nakolko som zavisly od ultrasnow, po vyssie uvedenom restore som samozrejme telefon mal stale locknuty, cize sa chcem opytat, ci pri factory unlocku je nevyhnutne robit restore s original firmwarom priamo z apple servera aj za tu cenu, ze sa updatne baseband? mate niekto skusenost?

    #326133
    Common
    Účastník (Participant)

    skusal niekto? http://www.s-url.ro ak mi tam ukazuje unlocked, da sa tomu doverovat? nechcem si updatnut baseband a mat tehlu…

    IMEI (012430001389423)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.