napalovanie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software napalovanie

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72859
    pythoon007
    Účastník (Participant)

    v akom programe pre mac mozem prepaalovat dvd? mam toas titanium..ale chcel by som prepalovat nejake stare dvdcka :)…naprv. vo wine to robim cez burnerxp či tak nejako :)

    #233913
    igino
    Účastník (Participant)

    Ak mas DVD-cka skopirovane na HDD, tak pouzi LiquidCD. Je freeware, jednoduchy a link je tu: http://www.maconnect.ch/

    #233968
    raul
    Moderátor

    pythoon: a toast na to nie je dobry? Asi neviem, co myslis… Ved aj ked ich mas na hdd, ako povedal igino (aj ked neviem preco:)), tak toast to zvlada… ci?

    #233970
    igino
    Účastník (Participant)

    Raul: ci? :-)

    #233976
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tiež používam toast titanium :-))

    #233985
    raul
    Moderátor

    či :)

    #233992
    Peko00001
    Účastník (Participant)
    #234040
    anakinzlo
    Účastník (Participant)

    Ja mam tiez Toast a presne,chcem niečo napaliť co mam na hd,tak to predsa ide,hmm,…:)

    #234044
    pythoon007
    Účastník (Participant)

    …nepochopili sme sa….nenapisol som napalovať ale prepalovať(t.j.:na DVD už mam niečo napalené) a chcem to prepaliť…da sa to aj na DVD-R,+R nehovorte mi že sa to nedá lebo som to robil x krát na windowse cez program CDBurnerXP…..ked to chcem napalit cez toast na dvd na ktorom už niečo je..stale pýta čiste DVD…tak chcem vedieť ci nieje nejaky takyto prgram aj pre Mac..

    #234046
    pythoon007
    Účastník (Participant)

    a Peko0001 ⇒ vyhladavanie som skúšal :) takže zdrž sa komentáru ak je nemiestny. ďakujem ;)..

    #234047
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Co myslis slovom prepalit, lebo teraz nas uz maties uplne… :-) Mas nieco na jednom DVD mediu a chces to napalit na druhe DVD? Alebo mas nieco na DVD a to same DVD chces prepalit inym obsahom? Prva moznost je v Toaste tak na ociach ze nemysim, ze by si ju prehliadol – druha moznost s DVD R mediami proste nejde… Na to su DVD RW (prepisovatelne media)…

    #234052
    igino
    Účastník (Participant)

    pythoon007: Ako som ta pochopil ja: mas na DVD (ci uz -R alebo +R) nieco napalene a chces to prepalit niecim inym. Toto mozne pri tychto mediach NIE JE, nakolko su len jednorazovo napalitelne. Pozor! Nemylit si to s tym co si robil pod Win, jednalo sa o pripalovanie, cize sa pracovalo s “multisession”. A s nimi sa dokaze pracovat tak, ze novy obsah pripalim k staremu a vidno obidva, alebo ten stary je mozne zneviditelnit. Samozrejme je potrebne pri prvom paleni tohoto typu pouzivania neuzavriet CD/DVD, inak uz clovek nic nepripali. Ak si ty mal v minulosti na DVD cojaviem 500MB udajov a pripalenim novej session si dal ty alebo program zneviditelnit povodny zaznam, tak to samozrejme vyzeralo, ze si povodne data “premazal”, no vskutocnosti to tak nebolo.
    DVD-R/DVD+R, CD-R sa premazavat NEDAJU.
    A neodpustim si: nechapem tvoju rozhorcenu reakciu na Peko00001. Ved ti hodil link na spustu tem, ktore riesia podobne topiky ako pozadujes ty. Navyse o tom hovoria aj pravidla fora. Takze…………..?

    #234056
    JFK.
    Účastník (Participant)

    podla mňa to chce skopírovať DVD a urobiť COPY DVD na nové (Empty) DVDčko :D:D

    #234066
    pythoon007
    Účastník (Participant)

    IGINO → ano presne to som chcel, ďakujem za vysvetlenie :) a ospravedlnujem sa za zlu otázku

    #234070
    igino
    Účastník (Participant)

    pythoon007: vsetko v pohode, tiez obcas vybuchnem. Len neskor to moze cloveka mrziet a naspat uz raz nieco vyslovene sa zobrat neda.

    #234080
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    pythoon007: priatelu zalozil si nazov temy aky tu je a tym padom robis forum neprehladnym, len preto lebo nerozmyslas. Vobec nehovorim o tom ze nevies spravne polozit otazku. Nauc sa spravne pytat na internete:
    http://ask.madaj.net/ a potom rozpravaj o nemiestnych komentaroch.

    #533670
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Potrebujem poradiť nejaký program na kopírovanie DVD. Skúšal som v Toast titanium ale tam mi vyhodí nejakú chybu. Potrebujem iba jednoduchú program ktorý mi 100% skopíruje DVD disk. Ďakujem

    #533671
    quadra
    Účastník (Participant)

    Ak myslis originalne lisovane DVD (ktore su sifrovane), tak RipIt alebo MakeMKV.. pripadne cokolvek, co vie pouzit libdvdcss kniznicu.

    #533672
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Nepotrebujem program na Ripovanie dvd ale na kopírovanie.

    #533689
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Skus LiquidCD

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.