Na iOS 11 nemám možnosť nastaviť ľavé a pravé slúchadlo na Airpods

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Na iOS 11 nemám možnosť nastaviť ľavé a pravé slúchadlo na Airpods

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #513847
    Jessica1305
    Účastník (Participant)

    Napriek tomu, že mám nainštalovanú beta verziu iOS 11, nemám v nastaveniach BT pri Airpods možnosť nakonfigurovať každé slúchadlo osobitne. Iba klasicky len čo sa stane po dvojito ťuknutí na slúchadlo. Ako v iOS 10.3.3. Takisto nemám Neviete, kde môže byť chyba? Dííík.

    #513851
    joer
    Účastník (Participant)

    asi preto že je to beta

    #513852
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513858
    Jessica1305
    Účastník (Participant)

    keby to inym nefungovalo, nepytam sa tu. :p viem, co je to beta. ale vdaka za snahu.

    #513859
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mne to funguje. Skus airpody vyhodit zo zonamu a urob nove parovanie

    #513860
    Jessica1305
    Účastník (Participant)

    Bohuzial nepomohlo. :(

    #513866
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #513882
    Jessica1305
    Účastník (Participant)

    nie je.

    #513883
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Podľa mna nemáš aktualizovaný firmware airpodov, mal by to byť 3.7.2 alebo novší, ak tam máš pôvodný, nemôže ti to fungovať, ten firmware sa mal stiahnuť sám, ale asi aktualizácia zlyhala…

    OT;

    chalani nadávate zase na betu, ktorú nemáte čo ????

    terajšia dev beta 4 (public 3) je dosť slušná, reportol som asi len 4 bugy, všetky viac-menej kozmetické záležitosti s ktorými sa dá žiť, a konečne iPhone nie je horúci pri používaní, ani nevybíja baterku, môžete nahodiť, ak váhate či dať alebo nie.

    #513885
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ja nenadavam, pouzivam ju naostro. Par lagov mi vobec nevadi hlavne ze odstranili tu tupu animaciu po odomknuti, appky sa konecne otvaraju na prvy krat po tapnuti a uz je opraveny aj bug pri Carplay s multitaskingom takze ios11 je snad mojim prvym favoritom po dlhych rokoch kde nebudem cakat na JB.
    Len je mi z toho do placu ze na opravu chyb trvajucich mesiace je nutny urobit uplne novy iOS. Niekedy mi apple pripomina mizernu kopiu narodneho vyboru z cias komunizmu.

    #513886
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ^myslel som joera a s30 ????

    #513887
    Jessica1305
    Účastník (Participant)

    JFK vdaka za rozumne vysvetlenie. Mozem nejak tej aktualizacii pomoct?

    Edit: uz som nasla ako na to a update sa stiahol. mam uz moznost navolit si pravy a lavy airpod osobitne. :)

    #513888
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Super teda, som rad že to funguje.

    btw ako ich hodnotíš tie slúchadla ? Tiež rozmýšľam, že si ich kúpim ????✌????

    #513889
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    @JFK
    Len ich nasadit do usi a nestarat sa o blby kabel je na nezaplatenie.
    Vrele doporucujem.

    #513890
    Jessica1305
    Účastník (Participant)

    Mam ich len tyzden. :) ale dojmy velmi dobre. chcela som ich hlavne do fitka. pouzivala som BT sluchadla Samsung Level U, ale pri pohybe tela dozadu sa posuvali a tahali v usiach. neprijemne. kvalita zvuku je lepsia nez pri kablovych earpods. ocenila by som, keby apple pridal ovladanie hlasitosti na sluchadlach, napriklad slajdnutim po nich hore-dole. :-D takto musim bud upravovat hlasitost na mobile alebo otravovat Siri. Pouzitelne su aj v aute ako handsfree. Staci mat jedno sluchadlo v uchu, tuknem po nom a hovor ide do sluchadla.

    #513891
    joer
    Účastník (Participant)

    To JFK. : mne je podstatne jedno či niekto používa betu alebo nie, len som konštatoval že asi preto že je to beta. Ináč po problémoch so Sierrou kedy ani po poslednej verzii nebol Apple schopný odstrániť bug že nešli ani externé repráky ani vnútorný som zmenil dost rapídne názor na Apple. Zaujímavé že na High Sierre bete to už opravili. Plne sa prikláňam k názoru eraserv6. A to som už starý pes ktorý zažil s Applom od 1994 už hocičo.

    #513893
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Jessica: ono to funguje len na tom princípe že po tom “ťukneš”, bohužiaľ to nemá dotykový senzor, takže slajdnutie fungovať nebude…

    Je to riadne na nervy, ktoré dve možnosti si vybrať :D chcelo by to next song, Siri, volume up aj volume down ???? a asi aj pauzu

    #513895
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tak pauzneš ich vytiahnutím, mne by stačilo volume up/down, na zložitejšie a menej používané veci je Siri v pohode, a väčšinou v podobných situáciách môžem vytiahnuť iPhone a prepnúť song, či skôr vybrať úplne iný playlist tam.

    JFK, ak budeš aj naďalej rozmýšlať či si ich kúpiš, tak si ich tak skoro nekúpiš, aj v UK je na ne čakačka mesiac, u nás niektorí čakajú aj štyri :D

    #513896
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    @Majdy, podľa stránky https://www.istores.sk/apple-airpods_d65311.html ich majú v iStores na sklade :D

    #513897
    Jessica1305
    Účastník (Participant)

    a ja cakala od marca. :D :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.