Mrznutie macu po zapnutí parallels

11. decembra 2019 o 20:21 Pomoc: software Tomas128
  • 11. decembra 2019 o 20:21

Čaute, používam parallels s WIN 10 už cca rok až doteraz nebol žiadny problem všetko pekne išlo. Cca mesiac a pol do zadu sa prvy krat win pod parallelsmi uplne zasekol a keď som sa vrátil do OS X všetko bolo dosekane a mrzlo. Po tvrdom reštarte a zapnutí parallelsov (windows ani nenabehol) sa začal os x zase uplne sekať a nič sa nedalo robiť pomohol až niekolko nasobný reštart. Mesiac bol klud a v priebehu posledných 2 týždnoch sa to zopakovalo 3x dneska som už reštartoval asi 15x a po zapnutí parallelsov vždy mac začne sekať a mrzne a neda sa nič robiť. Nemali ste niekto podobný problem? Prípadne máte napad ako toto poriešiť?
Dik

  • 3. januára 2020 o 9:34

tak na rychlo ma napada len ci mate dostatok miesta na disku a volnu ram a ako bol nakonfigurovany parrallel.

spydy

1
  • 3. januára 2020 o 12:59

Asi velmi nepomozem, pouzivam VMware Fusion, ale pri ladeni VM som zazil sekanie macOS len v pripade ze som prekrocil odporucane mnozstvo RAM pamete alokovanej pre VM.

Z druhej strany sekanie Win vo virtualnej masine moze mat viacero pricin, mozno update Win, alebo samotny win, ktory sa pokazi pocase aj v normalnom stroji.

Verzie paraleles a macOS su kompatibilne? Kedze pri kazdom novom release macOS firmy ako VMware a Paralels uvolnuju nove verzie svojich SW.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend