mountain lion

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software mountain lion

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87503
    Syndiko
    Účastník (Participant)

    Zdravím vás! Som tu už čítal ohlási na novy ML ja mam Liona MacBook Pro 15 2012 uvažujem o prestup na ML ale ešte som nerobil na Macu pre inštalovanie celého systému no ani kedysi na windowse. Ak by som mohol niekoho kto by mi to tu rozpísal ako mam postupovať aby som nespravil nejaký pruser. Chcem vedieť váš názor mam si nechať čo mam 10.7 Liona alebo mam prejsť na ML 10.8 dik

    #320115
    farbakp
    Účastník (Participant)

    Pripajam sa ku kolegovi, len nedavno som presiel z Win na Mac, tiez mam lion 10.7.3, chybaju skusenosti a tiez by ma zaujimala vyssie polozena otazka..:)

    #320117
    Benne
    Účastník (Participant)

    Staci kliknut na ikonu Appstore a kupit Mountain Lion a postupovat podla stepov co su tam uvedene. Je tu dokonca cely clanok o tom na macblogu ;)

    #320119
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Benne dýchaj :DDD

    #320127
    Benne
    Účastník (Participant)

    ale chapes ake je toto absurdne ? este to spomeniem v teme Mountain Lion prve skusenosti, ze zachvilu sa bude niekto pytat, ako nainstalovat ML, odpadnem uz :D

    #320153
    sa
    Účastník (Participant)

    to benne : tak neodpovedaj , ta otazka nie je len pre teba -:))

    #320169
    Benne
    Účastník (Participant)

    sa zamysli sa nad tym co si napisal ;) a pozri si este raz ich otazku, na to nereagovat sa neda :D uz cakam temu ako stiahnut app na iPhone :D

    #320178
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    tak treba sa rozhodnut ci ides len ugradenut povodneho liona alebo ides robit uplne novu instalaciu (ako keby si kupoval mac z obchodu) – pri tom druhom vymazes disk a teda musis si zalohovat niekde na ext. pamat. Velmi tazko to opise clovek…Benne ma troska pravdu ludia porozmyslajte troska otvorim safari tuknem google, alebo youtube a tam napisem “how to instal Montain Lion” a najdes take navody, ze aj ti co maju slabikar v taske to daju :) co vy nato ;)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.