Mic check Mic check (nefunguje mikrofon, 10.3.9)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Mic check Mic check (nefunguje mikrofon, 10.3.9)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55014
    Anonymný
    Neaktívny

    Zdravim,
    Mac.ka mam uz nejaky ten piatok, avsak zatial bol pouzivany cisto na pozeranie filmov, surfovanie… Chcel som vsak poriesit teraz iLife, ako to funguje, a co vsetko to dokaze. Problem je ten, ze mikrofonu sa nejako nechce. Kedysi (3 mesiace dozadu) som ho pouzival, na skype, potom som s nim “nieco vymyslal” no ale teraz sa mu naozaj nechce. Preto sa pytam: Kde vsade v Macos X (10.3.9) sa da nastavit hlasitost mikrofonu? Skusal som to s /Applications/Utilities/Audio Midi Setup… No mam hrozne silny “citak”, ze som to nejak rozladil. :) Preto prosim touto cestou nejaku dobru dusu, aby pomohla mojej kopke nestastia :). thx

    (Mikrofonovy port je O.K. Mikrofon ako zariadenie tiez…)

    #109663
    benko
    Účastník (Participant)

    neviem ci je to ono co hladas, ale pozri sem:
    ikonka apple v hornej liste, System Preferences, Sound, Input

    #109667
    Anonymný
    Neaktívny

    no nieje to ono… to som nastavoval ako prve :), hned za tym som sa babral s tym Midi Setup-om, no a teraz mam z toho riadny gulas :) vo windowsoch ak si dobre pamatam boli aj veci ako Mic Booster… takze ci take nieco nieje aj tu :) popripade ci nieje nejaky soft, ktory by dal macosx do “defaultnej konfiguracie” ktora je vlastne hned po nainstalovani…

    #109672
    benko
    Účastník (Participant)

    poradit ti neviem, ale skus vytvorit noveho uzivatela a skus ci ti to pojde pod nim s standardnymi nastaveniami

    #109685
    Anonymný
    Neaktívny

    Hello
    Skusal som, no bohuzial “negative”. Niekedy ma na Mac.och robi smutnym nemohucnost :) co uz… :) asi budem reinstalit system… Snad to pomoze :) Prvy krat po 2 rokoch :) Chvala bohu ze nemam okienka, tie som instalil tak po 2 tyzdnoch :)

    #109689
    Puk*
    Účastník (Participant)

    To se mi nezda, ze bys musel kvuli mikrofonu reinstalovat OS X. Jestli jsi zkousel Audio Midi Setup a Saund / Input v System Pref. a nenasel tam zadnou chybu, tak jind uz neni co nastavovat. Neodvaril jsi ho, kdyz jsi jak pises “nieco vymyslal”?

    Jinak pro rychle nastaveni audio vstupu a vystupu je uzitecna utilitka SoundSource (http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/macosx/18988), je to skvele a rychle reseni a hlavne pomuze v pripade pridani dalsi ext. zvukove karty …

    #109705
    Anonymný
    Neaktívny

    Hello,

    Puk, thx, s utilitkou sa problem vyriesil. Takze ziadny reinstall :). Dakujem moc este raz.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.