magic mouse

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware magic mouse

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66809
    perfect gentleman
    Účastník (Participant)

    ahoj! chcel by som sa spýtať majiteľov magic mouse, či sa dá nejakým spôsobom vypnúť vlastnosť na magic mouse, ktorá spôsobuje to, že keď pohnem myšou rýchlejšie, kurzor sa na obrazovke pohne o oveľa väčšiu vzdialenosť ako keď ňou hýbem pomaly. niekomu to možno vyhovuje… mne ani nie :)

    #189377
    Anonymný
    Neaktívny

    better touch tool.. tam sa to da vypnut.

    #189378
    raviola
    Účastník (Participant)

    Ten vsak funguje iba na Snow Leo.:(((

    #189380
    pepa007
    Účastník (Participant)

    a nedělá to jen tvoje magic mouse? já jsem si ničeho takovýho nevšiml :-) nemáš náhodou na mysli “momentum scrolling” ? tj. tu setrvačnost při skrolování jako na iphone? jestli jo, tak ta je podle mě super, ale jestli ti nevyhovuje, tak ji jde vypnout přímo v preferences bez doplňujícího software…

    #189381
    raviola
    Účastník (Participant)

    Na magic mouse je skutocne zrychlenie aj ja som si to vsimol ale mne to nevadi. Skus este aplikaciu Steer mouse tam sa nastavovat omnoho viac.

    #189382
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    robia to vsetky hlodavce na macu.

    #189401
    perfect gentleman
    Účastník (Participant)

    vážne to robia všetky myši? na tej poslednej som si to nevšimol. zistiť či to je naozaj tak sa dá jednoducho. najprv si dajte kurzor na jednu stranu obrazovky a pomalým pohybom myši ho presúvajte na druhú stranu. keď budete na druhej strane tak rýchlim pohybom pohnite kurzor naspäť. výsledok je veľmi viditeľný, keď si porovnáte koľko vaša myš prebehla jedným smerom a koľko druhým.

    kde v better touch tool sa to dá vypnúť? ako sa volá ten parameter?

    #189422
    Anonymný
    Neaktívny

    no v “tabe” mouse je policko Disable Mouse Acceleretaion, ale ako skusam tak to nefunguje. tak asi nic.

    #189425
    perfect gentleman
    Účastník (Participant)

    neviem, či som slepý ale nikde to tam nevidím

    #189465
    Anonymný
    Neaktívny

    no hore das Mouse a potom tab General, tam je prve senzitivita mysi a hned podtym je to co som pisal. mas najnovsiu verziu? ja mam 0.499

    #189595
    perfect gentleman
    Účastník (Participant)

    mám verziu 0.501 a nie je to tam… nevadí… veď postupne si možno aj zvyknem… dnes už ma to neirituje tak ako včera.. tak snáď…

    #189598
    Xavier
    Účastník (Participant)

    to nie je len Magic Mouse :D to robia aj všetky šity hoc aj na PC… asi každá myš, s ktorou som sa stretol to robila :D

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.