MacOS a APFS (MacbookPro2018)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MacOS a APFS (MacbookPro2018)

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #527904
    Pogo
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,

    Prosil by som o radu a vopred sa ospravedlňujem ak tu takáto téma už bola.
    Potrebujem dať na nový macbook pro 2018 Autocad 2016 ideálne a problém je že nejde nahodit pri formáte APFS rovno inštalačku zakáže, vypíše že musím mať Journaled a vypne. Je neaký spôsob ako to opraviť? Ja som bol zvyknutý že pri kúpe nového macbooku som hodil El Capitan nahodil čo som potreboval a updatol na nový OS a bolo ok aj pri iMacu to bolo ok. Teraz som sa zasekol kedže ani inštalácia nejde El Capitana na nový sformátovaný SSD. Rovno mi to dá High Sierru aj ked to mám na flashke. Buď mám zlú inštalačku alebo už neviem.
    Som už v koncoch :D
    Veľmi prosím o radu že čo a ako nakoľko on ako pracovný nástroj by bolo ideálne zabehnúť :D

    Ďakujem za všetky rady

    #527906
    0xCF
    Účastník (Participant)

    normalne sa prihlas do adobe uctu a stiahni si update: https://knowledge.autodesk.com/support/autocad-for-mac/learn-explore/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/autocad-and-mac-os-high-sierra-compatibility.html

    adobe ma pre platiacich zakaznikov dobru podporu

    #527910
    Pogo
    Účastník (Participant)

    Toto viem ale ďakujem. Týka sa to aj iných programov nie len Cadu takže lepšie by bolo ak by mi poradiť ako prejsť komplet na El Capitan aspon aby som si mohol všetko tam hodiť.

    #527912
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Na model 2018 nedas El Capitan

    #527921
    0xCF
    Účastník (Participant)

    Ako jediny problem si napisal, ze potrebujes dat AutoCAD 2016 na Macbook Pro 2018. A jeho riesenie poznas, nerozumiem celkom dobre, preco si vobec tuto temu otvoril.

    Ak mas ine problemy (ktorych riesenie nepoznas), tak ich sem napis. OSX vydany pred vydanim hardwaru na tento hardware nenainstalujes, takto to nefunguje

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.