MacBook Pro 13 2019 vs 2018

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MacBook Pro 13 2019 vs 2018

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #536740
    Pajko
    Účastník (Participant)

    Ahojte potrebovla by som poradit. Tym ze teraz apple vydal nove MBP dostal som chrobaka do hlavy. Neviem aky MBP mam zobrat ci tento novy MacBook Pro 13″ TB i5 1.4GHz 4-core 8GB 256GB alebo ten starsi MacBook Pro 13″ TB i5 2.3GHz 4-core 8GB 256GB kedze cenovo stoja oba rovnako okolo 1780€. Budem vdacny za kazdu radu.

    #536753
    nocom
    Účastník (Participant)

    Oba jsou to stejne poruchove kramy, se kterymi minimalne budes kazdy ctvrtrok v servise s klavesnici, tak je to asi jedno. Ja bych si snad jen dnes uz nic noveho s 8 GB RAM nekoupil, nekupuju-li to na rok, ale to je individualni asi.

    Dnes je podle mne jedno z nejhorsich moznych obdobi na nakup noveho MBP a tedy nejblbeji vynalozene penize, kdyz konci 4lety cyklus a lze ocekavat redesign, nejspis bohuzel ne driv nez 2020 si myslim. Kazdopadne jsou tady zvesti o opusteni toho motyloveho nesmyslu (snad konecne po tech letech prodeje z vyroby vadnych smejdu).

    //EDIT: Jo jeste mne napada, kdyby jsi nahodou mel nutkani si nektery ten nepodarek koupit, tak z toho tveho vyberu urcite starsi verzi 2018. Z jednoho prosteho duvodu. Ta dnesni zakladni s 1,4 GHz CPU je totiz inovovany puvodni zakladni MBP bez TouchBaru, ktery ma pouze 2 TB porty (nevim, zda sis vsimnul). Nejde pritom ani tak o ty porty, jako o to, ze streva toho MBP jsou trochu jine, nez u tech vyssich verzi se 4 TB porty. Ma jen jeden ventilator a co vim horsi powermanagement, tim padem i hure vyresene chlazeni. A zustalo to tak i letos, na ifixit uz ho rozebrali. Kdezto starsi verze s 4 TB porty (s TouchBarem) je nekdejsi vyssi rada s dvema vetraky.

    #536759
    quadra
    Účastník (Participant)

    A este jedna vec – ak chces MBP pouzivat v (pro) audio oblasti, vyhni sa vsetkym modelom s T2 cipom (t.j. od 2018 a novsie).. soudruzi v Cupertine na problemy s latenciou a vypadkami audio uvedenych modelov zvysoka s*ru..

    #536792
    JFK.
    Účastník (Participant)

    2018 so 16 GB RAM!!

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.