MacBook .ISO Problem, istalacia win 10

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MacBook .ISO Problem, istalacia win 10

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #543082
    Heymow
    Účastník (Participant)

    Ahojte, mam taky velky problem s .iso subormi, potreboval by som velmi pekne vasu radu a pomoc, chcel by som si naistalovat win10 na mac cez bootstrap assistant, vsetko je v poriadku az na otvaranie .iso, nedávno ked som nieco robil omylom som dal aby sa mi tieto subory .iso otvarali v safari, lenze neviem ako to vratit naspat tak aby to bolo v povode, ked stahujem subor je vsetko v poriadku, ale vo findri ho uz mam vzdy s koncovkou “.iso.download” ked to premenujem len na .iso subor sa porusi, ach neviem ako to vyriesit lebo ked to idem istalovat v bootstramp asistente tak mi proste ten subor nebere :(v zaklade by to malo otvarat v “ImageDiskMounter” ale vobec mi ho neukazuje a ked ho dam vyhladat nenajde mi, ako keby som ho vobec nemal, prosim vas o pomoc ako to vyriest a aby mi otvaralo aj ukazoval iso subory normalne :) Dakujem pekne, prikladam foto https://i.postimg.cc/wM2181NT/isoopen.jpg

    #543152
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Tá extra prípona .download sa pridáva k súborom, ktoré sú sťahované. Po úplnom stiahnutí tá prípona zmizne.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.