MAC PRO 2007 a instalacia WIndows7

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MAC PRO 2007 a instalacia WIndows7

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #523787
    ifco22
    Účastník (Participant)

    Zdravím riešim problém istalacie Windowsu na tento krám. Po instalacii Windowsu dostanem pri prom spustení chybovú hlášku. skúšal som to aj cez Boot camp aj bez neho.  Mate niekto nejakú dobru radu skôr ako do odnesiem do zberu?

    #523788
    ifco22
    Účastník (Participant)

    toto je ono

    #523790
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Predaj na bazoši a za peniaze si kúp nejaký Windows PC. Načo to riešiť, keď nemáš vzťah k Apple a aj tak nechceš používať ich systém.

    #523791
    ifco22
    Účastník (Participant)

    dáka iná konštruktívna rada?

    #523792
    dfx
    Účastník (Participant)

    Skus inu verziu windows 7.

    Ak nepojde, pravdepodobne vadny hardware ( zdroj, grafika, doska, disk, RAM, … )

    #523809
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Ahoj ifco22,

    ta chyba vyzera na Video_TDR_Failure.

     

    To znamená, že problém je v ovládači grafickej karty. Ako radi dfx, skus inu verziu Win 7. :)

    #523810
    ifco22
    Účastník (Participant)

    skúsim niečo stiahnut z netu . Win 10 na tom dedkovi z roku 2007 asi nerozbehám ci?

     

    #523814
    dfx
    Účastník (Participant)

    Ten mac pro ma 32 bitovy procesor. Posledny mac os X pre neho je Lion ale ja odporucam dat nanho Snow Leopard 10.6.8. Ak pojde vsetko bez problemov, tak potom treba skusit windows 7, samozrejme 32 bitovy. Len mozu byt problemy s ovladacmi, tak to konci modrou obrazovkou. Neoficialne by mohol ist aj windows 8, len znova su problemom ovladace. Aj windows 10 by mozno isiel, len treba tie ovladace. Ja to nemam, tak nemam ako vyskusat. Windows 7 ide oficialne, windows 8 neoficialne. Windows 10 je celkom slusna vyzva, ale chodi aj na starsich PC, ak su ovladace. Dobre je vybrat z neho vsetok neoriginalny Apple hardware pri instalacii a az ked vsetko stabilne ide, tak tam davat neoriginalne veci.

    #523815
    ifco22
    Účastník (Participant)

    no to viem ze  je 32bit.  10.6.8 ide v pohode teda ak sa to dá nazvať že v pohode. Podpora už žiadna aplikácie umreli v roku 2005  ten Win 7 aspon akú takú podporu ešte ma a app ktoré brzne pouzivame chodia ok.  Dik za rady.

    #524046
    mario1p
    Účastník (Participant)

    Zdravim, nechem zakladat dalsiu temu ale mam poobny problem na iMAC OS X potrebujem nainstalovat win7 (dovod je ten ze ho chcem dat ocovi starsi pan a ten len s WIN vie robit) …. idem cez boot camp – stiahnem ovladace na USB, zaskrtnem instalovat WIN 7, potmo mi ponukne rozdeli disk , vytvori mi particiu bootcamp naformatovanu na FAT  a restartne sa PC a nic nenabehne dalej… neveite poradit kde je problem, JEdine  co som pozeral na tom Boot camp je napisane vo vlastnostiach Vlaastnici su povoleny: NIE…. ale na hlavnom disku je napisane ANO a to neviem zmenit. VIete mi prosim poradit?

     

    #524068
    ifco22
    Účastník (Participant)

    ak je to stari MAC ako mam ja (2007) tak to vzdaj a zmier sa tiež s tým že to boli vyhodené peniaze. PC-cka rovnakého veku ako MAC chodia dodnes aj s W10. Dva dni som snoril  na nete a dospel som akurát k záveru ze MAC je ako všetky ich výrobky prioritne postavené na zarábanie lolos čiže  najskôr to nepôjde. Proste je to poskladané a bohu zial   a vyladené na ich OS

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.