fbpx

Mac OS X – uninstaller

4. júna 2014 o 0:23 Pomoc: software Tomys

Tomys

0
  • 4. júna 2014 o 0:23

Ahojte, existuje nejaký uninstaller pre Mac? Či stačí ak sa aplikácia “vyhodí” len do koša? Ak existuje, aký používate ? Ďakujem

  • 4. júna 2014 o 0:31

AppCleaner

ono v podstate stačí len hodiť do koša, ale potom môžu zostať nejaké stopy/pozostatky, napr. nejaký súbor v Library alebo dočasné dáta.

Tomys

0
  • 4. júna 2014 o 0:38

@ Lukáš Raynor Majer

Uff, akurát som našiel založené takéto témy k tejto problematike, ale boli staršieho dátumu, aj tak za ospravedlňujem za založenie novej. Nahodil som si akurát AppZapper. Čítal som, že najviac sa diskutovalo o AppCleaner a AppZapper….neviem sa rozhodnúť ktorý je lepší. Ďakujem za odpoveď.

majdy

20
  • 4. júna 2014 o 0:53

Ja som spokojný s AppCleaner. Od nejakého updateu som si všimol pred pár mesiacmi, že dokáže vyčistiť úplne všetko čo aplikácie v systéme spôsobia (teda aspoň na oko, predtým som toto tvrdiť nemohol, lebo v library sa som to musel mazať manuálne). Okrem toho AppCleaner je veľmi jednoduchý, stačí len potiahnúť ikonku aplikácie do okna a to je všetko a ešte aj ponúka pekné UI a dizajn. Toto ale samozrejme len ak sa chceš zbaviť všetkého, ak nepotrebuješ stačí hodiť do koša, nič viac :)

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Inzercia

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com

Send this to a friend