kupa mbp 2017

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware kupa mbp 2017

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #517108
    peto23
    Účastník (Participant)

    Ahojte ludia,

    chcem si kupit novy mbp 13″ 2017 so 16gb ram, ale zial 12% studentsku zlavu v istyle som zmeskal, nakolko plati iba do konca oktobra a dovtedy mi ju nestihnu vyrobit a dorucit. Nahodou nepoznate nejaku moznost kupit mbp s aspon 10% zlavou? Niekto z vas nepredava uplne nerozbaleny kusok?

     

    Dakujem

    #517118
    joer
    Účastník (Participant)

    skus tuna

    ing.Mária Antalová
    Námestovo
    Tel.: +421 915 659 248
    E-mail: antalova.mariaeshop@gmail.com
    Predám 13.3 “MacBook Pro Mid 2017, MPXT2LL / A Core i5 7360U 2.3GHz 8GB, 256GB SSD

    Na predaj nový nepoužitý neotvorený nepoškodený 13.3 “MacBook Pro Mid 2017, MPXT2LL / A Core i5 7360U 2.3GHz 8GB, 256GB SSD Apple MacBook Pro poskytuje výkon a multitasking efektívnosť s integrovanou pamäťou 8 GB RAM. Toto zariadenie je napájané spoľahlivým 2,3 GHz Intel Core i5 procesorom. Jeho 256 GB flash disk poskytuje úložný priestor pre digitálny obsah. Tiež je vybavený pohodlným 13,3-palcovým displejom, ktorý poskytuje jasný prehľad o súboroch, aplikáciách a dokumentoch. Navyše tento priestorový šedý notebook Apple je dodávaný s Mac OS Sierrou. Identifikátory produktu Výrobca: jablko Rodina produktov: MacBook Pro procesor Typ procesora: Intel Core i5 Rýchlosť procesora: 2.30GHz Počet jadier: Dvojjadrový zobraziť Technológia displeja: Retina displej Veľkosť zobrazenia: 13.3 ” Pevný disk Kapacita pevného disku: 256GB. Pamäť Inštalovaná pamäť RAM: 8GB video Grafický procesor Intel Iris Plus Graphics 640 batérie Čas prevádzky batérie Až 10 hodín Dátum vydania: Jún 2017 Farba exteriéru: Šedá farba Doručenie na adresu možné do 48 hodín.
    1000,00 €

    #517122
    peto23
    Účastník (Participant)

    toto je oyeb jak sa patri :) musis peniaze zaplatit dopredu aby ti tovar poslali :)

    osobne ani dobierku neumoznia. Uz som pisal na mzone nech tie inzeraty stiahnu lebo su to podvodnici

    #517134
    joer
    Účastník (Participant)

    Aha tak to je znova ten hajzlik co predtým? Treba na neho poslat policiu.

    #517192
    Tomas999
    Účastník (Participant)

    Skús mzone. Tam mi vraveli, že objednávky na mieru vedia dodať do 2 týždňov.

    #517207
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    @JOER

    ty si naozaj hned nezbadal ze je to podvodny inzerat?

    Prelozene translatorom a same hovadiny v texte?

    Ak nie davaj si pozor lebo si bud velky adept na to aby ta niekto obral o peniaze alebo…. niekomu nahanas ksefty?

    #517781
    jaja002
    Účastník (Participant)

    http://www.zlavove.sk/  Vyskusaj pokukať,  zľavy sú dobré

    #517874
    Ronald
    Účastník (Participant)

    joer, to si za#ebal kámo :D

    #517875
    shadower
    Účastník (Participant)

    mne sa zda ze sa da nakonfigurovat, kupit so zlavou a na zaplateny uz len cakas …
    skus sa spytat, niekto mi vravel ze mu to tak vedeli spravit, inak tie zlavy su pravidelne …len inak nazvane …tak o nic velmi neprides …

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.