Ktory OSX pre Macbook pro 2012

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Ktory OSX pre Macbook pro 2012

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #501620
    uniqat
    Účastník (Participant)

    zdravim, potrebujem poradit, ktory je podla vas naj idealnejsi OSX pre macbook pro mid 2012 a teda aky si vybrat. rozmyslam medzi maverics, yosemith, el capitan alebo siera. neviem sa rozhodnut a vybrat co je najsviznejsie, bude sa najmenej prehrievat. zaroven to je spolahlive, ma vychytane bugy a tak podobne. zatial som bol zvyknuty na maverics. hlavne nech je to rychle a nie je zapratane zbytocnostami. nepotrebujem tam siri a ani zdielanie medzi zariadeniami. hlavne nech to ma co najmenej lagov. co by ste mi teda poradili a preco. kazdy postreh dobry. vopred dakujem.

    #501621
    JFK.
    Účastník (Participant)

    El Capitan posledná verzia.

    #501623
    uniqat
    Účastník (Participant)

    aj ked ma 2012 nizsiu hardwarovu konfiguraciu to tam pojde rychlejsie a sviznejsie ako starsie verzie OSX?

    #501624
    uniqat
    Účastník (Participant)

    inak el capitan ani nevidim v app store, takze uz sa k nemu asi ani nedostanem podla vsetkeho. teda skusil som sa ktomu prekliknut cez apple stranku a pise mi ze sa neda nainstalovat na moj pocitac a teda nakup sa nezdaril. co je asi blbe

    #501625
    uniqat
    Účastník (Participant)

    ako to sme dostat.. ked ma to nechce pustit :/ vie mi niekto poradit ako sa k nemu dostat? este by som podotkol ze nejde o retina macbook

    #501627
    uniqat
    Účastník (Participant)

    vedel by mi niekto pomoct_ neverim totiz torrentom.

    #501628
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Tak tam nahoď Sierru. Podľa mňa to veľký rozdiel nebude, moc sa s tým neser.

    kamoska nahodila Sierru na taký MBP ako máš ty a nesťažovala sa mi ????

    #501629
    uniqat
    Účastník (Participant)

    no len to chcem urobit raz a poriadne :/ a podla mna na starsi macbook bude starsi os x lepsi

    #501639
    JohnMcDUCK
    Účastník (Participant)

    Ja mam MBP 2010 (malicko upgredovany na 8GB a s SSD CRUICAL) a v nom Sierru a bez problemov.

    #501676
    fix
    Účastník (Participant)

    mam ten isty mbp 2012 mid (16gb ram, 500 hdd), mam sierra a zeby tam bol nejaky rozdiel oproti capitan nezda sa mi, podla mna kludne daj sierru

    Skus si pozriet v zakupenych polozkach a tam sa da stiahnut, ak chces mozem ti poslat yosemite alebo aj capitan

    #501685
    dfx
    Účastník (Participant)

    V obchode ukazuje iba najnovsi macOS a to je teraz Sierra.

    El Capitan najdes v historii, ak si ho niekedy stahoval.

    #501697
    dzankou
    Účastník (Participant)

    jednoznacne macOS Sierra
    je sviznejsi mam ho aj na MBP2011

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.