Kovovy zadny kryt na iphone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Kovovy zadny kryt na iphone 4

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83793
    dzafo
    Účastník (Participant)

    Neviete prosim vas ci sa da u nas niekde zohnat kovovy zadny kryt na iphone 4 namiesto toho skla co tam je ? A ci nahodou nema niekto s tym skusenosti thx

    #300675
    iTuxx
    Moderátor

    preco u nas? kukni na ebay, tam ich najdes šilióny, za cca 10€.

    #300676
    dzafo
    Účastník (Participant)

    neviem nemam ziadne skusenosti s ebayom, neviem co stoji postovne odtial a komu to otrepem ked mi dojde balik s vreckovkami :D

    #300679
    ovi77
    Účastník (Participant)

    Ebay ti zarucuje vratenie penazi ak nedostanes to, co bolo v popise :) Ja som zaplatil za hodinky a doteraz neprisli (mam viac ako 350feedbackov a toto bol jediny pripad!)…kontaktoval som predajcu, ignoroval ma tak som kontaktoval priamo Ebay a do tyzdna som mal prachy na ucte naspat :)
    Zalozit ucet na Ebay a Paypal ti zaberie 5min. a usetris tym kopu penazi :)

    #300680
    odklizec
    Účastník (Participant)

    ebay neni bazos. Kdyz ti nekdo posle neco co nemel, bud se to s nim vydiskutuje v klidu, nebo zapojis ebay ochranny mechanismum. Bud dostanes co mas, nebo penize nazpet. Na ebay si chraneny do 100% ceny nakupu + postovne. Vysku postovneho ti u kazde aukce pisou, pokud ne, zrejme sem neposilaji. Ale i tehdy se da casto dohodnout s prodejcem. Jen clovek nesmi byt liny se zeptat. Tady ti nikdo nic takoveho neproda a kdyz, tak s min. 100% prirazkou, jestli ne vic ;)

    #300683
    dzafo
    Účastník (Participant)

    aha tak to je super to som nevedel tak to tak poriesim diky moc :) ked uz sme pri tom aby som zbytocne nezakladal nove vlakno menim to preto lebo mam rozbite to zadne sklo a nechce sa mi davat v servise neviem kolko penazi za to tak som aj premyslal ze by som si kupil kovovy obal na zadnu cast ale neviem ci by to nevadilo keby som to dal na to rozbite sklo :D

    #300702
    burko1
    Účastník (Participant)

    Za 12eur ti mozem dat nove sklo a zaroven ti ho aj vymenim ak si z BA. Vymena je otazka hviezdicoveho srobovaka a 3 minut casu. Mozno toto bude pre teba zaujmavejsie riesenie.

    #300724
    iTuxx
    Moderátor

    burko1: to ho ale na 100% nemas originalne

    #300753
    burko1
    Účastník (Participant)

    Original ani nezozenies. Jedine OEM. Je vsak ako original.

    #300765
    iTuxx
    Moderátor

    viem viem, ale ak menis sklo skusenemu iPhonistovi, tak to spozna. Mozem povedat ze pred asi 2 tyzdnami som zakaznikovi menil zadne sklo, on si nic nevsimol, ale ja ked som sa dobre pozrel, tak som videl ze to je kopia.

    #300787
    burko1
    Účastník (Participant)

    Zalezi od toho ake si mal. Ja som mal uz tiez rozne druhy ale teraz co mam je podla mna na nerozoznanie. Davnejsie som mal tiez take ze som to vedel na prvy pohlad rozoznat, ale tieto uz len tak nerozoznas.

    #300802
    dzafo
    Účastník (Participant)

    tak to by bolo tiez riesenie urcite sa ozvem len sa chcem spytat aky je rozdiel medzi oem a original ? aj v kvalite toho skla ci len v potlaci toho loga?

    #300803
    burko1
    Účastník (Participant)

    Pre objasnenie OEM: http://searchitchannel.techtarget.com/definition/OEM
    Rozdiel ani nezbadas. Sklo je podla mna rovnake – je vsak pravda ze som ich v rozbijani neporovnaval :D

    #300804
    dzafo
    Účastník (Participant)

    viem co je oem len som nevedel ci je tam aj iny rozdiel dik som z ba tak potom sa ti ozvem urcite jeden zoberem :)

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.