Klávesnica pre iPad Pro

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Klávesnica pre iPad Pro

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #531147
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    zdravím,

    akú externú klávesnicu by ste odporučili pre iPad Pro 2018 (12.9-inch)? Základná podmienka je aby sa na nej dalo písať aj povedzme v posteli, čiže bez nutnosti mať ju na rovnej ploche ako napr. stolík. Proste ako keby to bol notebook :-)

    díky

    #531148
    0xCF
    Účastník (Participant)

    tuto:

    potom este budes urcite potrebovat mys, tato ide nielen po stole, po posteli, po koberci a skle, ale ide aj po vode:

    budes tam samozrejme potrebovat redukciu, ktoru si jednoducho vyskladas, komponenty kupis u najblizsieho resellera: USBC-USBA-USBB-Thunderbolt-displayport-hdmi-Toslink-DAprevodnik-ADprevodnik-Equalizer-Zosilnovac-mikrofon-PS2-serial

    odporucam este drziak na stenu, stylovy a prakticky:

    a vyborne elegantne kreslo k tomu:

    fax uz nepotrebujes, modemy s podobne jednoduchou redukciou sa uz nevyrabaju

    #531150
    0xCF
    Účastník (Participant)

    hej dufam ze to pochopis aj bez diakritiky, mamka mi zabudla dokupit autocorrect :(

    #531151
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Nejaký normálny príspevok?

    #531152
    Maťo
    Účastník (Participant)

    Myslím, že take ešte zatial niesu… môžete použiť buď to originál alebo magic keyboard alebo počkať :)

    #531153
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Maťo: nojo, tá folio originál vyzerá zaujímavo, ale to by som musel vyskúšať osobne či mi sadne a v iStores BB zatiaľ není, takže zatiaľ čakať :-)

    #531154
    Maťo
    Účastník (Participant)

    Zaujímavo určite, ale ta cena je hrozna… to si ku svojmu ipadu radšej kúpim magic keyboard a obal na klavesnicu a vyde ma to na polovičnu cenu

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.