Klávesnica pre iPad Pro

7. decembra 2018 o 19:28 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iRaynor SK
  • 7. decembra 2018 o 19:28

zdravím,

akú externú klávesnicu by ste odporučili pre iPad Pro 2018 (12.9-inch)? Základná podmienka je aby sa na nej dalo písať aj povedzme v posteli, čiže bez nutnosti mať ju na rovnej ploche ako napr. stolík. Proste ako keby to bol notebook :-)

díky

0xCF

77
  • 7. decembra 2018 o 20:08

tuto:

potom este budes urcite potrebovat mys, tato ide nielen po stole, po posteli, po koberci a skle, ale ide aj po vode:

budes tam samozrejme potrebovat redukciu, ktoru si jednoducho vyskladas, komponenty kupis u najblizsieho resellera: USBC-USBA-USBB-Thunderbolt-displayport-hdmi-Toslink-DAprevodnik-ADprevodnik-Equalizer-Zosilnovac-mikrofon-PS2-serial

odporucam este drziak na stenu, stylovy a prakticky:

a vyborne elegantne kreslo k tomu:

fax uz nepotrebujes, modemy s podobne jednoduchou redukciou sa uz nevyrabaju

Attachments:

0xCF

77
  • 7. decembra 2018 o 20:10

hej dufam ze to pochopis aj bez diakritiky, mamka mi zabudla dokupit autocorrect :(

• 7. decembra 2018 o 20:31

Nejaký normálny príspevok?

Maťo

0
  • 7. decembra 2018 o 22:54

Myslím, že take ešte zatial niesu… môžete použiť buď to originál alebo magic keyboard alebo počkať :)

• 7. decembra 2018 o 23:02

Maťo: nojo, tá folio originál vyzerá zaujímavo, ale to by som musel vyskúšať osobne či mi sadne a v iStores BB zatiaľ není, takže zatiaľ čakať :-)

Maťo

0
  • 7. decembra 2018 o 23:07

Zaujímavo určite, ale ta cena je hrozna… to si ku svojmu ipadu radšej kúpim magic keyboard a obal na klavesnicu a vyde ma to na polovičnu cenu

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Send this to a friend