Je tu niekto kto pouziva MacBook Pro (13-inch, Mid 2012)??

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Je tu niekto kto pouziva MacBook Pro (13-inch, Mid 2012)??

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106597
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    caute, skumam skusam studujem citam vsetko nastavujem ale uz som hotovy.. je tu niekto s tymto macom komu tiez nefunguje handoff ??
    telefonovanie a sms funguje v pohode ako ma.. ale Handoff nejde :( a tak isto nejde ani airdrop.. na iphone nevidim mac a ani na macu iphone…
    viete mi niekto nieco poradit??

    MacBook Pro Mid 2012 + iPhone 6s, iPhone 5s

    #412075
    joer
    Účastník (Participant)

    Neviem, ale mam pocit ze to podporuju len Macy s BT 4.0

    #412077
    ????
    Účastník (Participant)

    joer: pro 2012 je na zozname, malo by to ist

    #412078
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    No ved prave..malo by..ale nejde..nik to nic?

    #412079
    ????
    Účastník (Participant)

    mne to ide len jednym smerom, viem si otvorit aplikacie z Macu na iPhone, opacne nie

    #412080
    ????
    Účastník (Participant)

    a teraz sa mi to zazracne rozbehlo aj opacnym smerom, ked som skusil airdrop .. nechapem

    #412084
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    Mas tiez mid2012? Nechapem..je mozne ze mi odisiel BT na macu?

    #412087
    ????
    Účastník (Participant)

    Nie ja mam imac 2012, ale tiez to raz ide raz nejde. Airdrop nejde ani jednym smerom?

    #412089
    majo212
    Účastník (Participant)

    Minule som mal tiež taky problém písal som aj tu na fórum :D no žiadna rada od nikoho.. nikto nevie čo s tým môže byť, mne to raz ide raz nejde.. od začiatku mi to šlo v pohode, no potom po všelijakých updatoch sa to začalo nejako kaziť a teraz na captainovi som to neskúšal.. telefonaty/smsky mi chodia na pc vždy ale tie ostatné veci nejak sa im nechce, aspoň nie vždy, vtedy keď to akurát treba tak nejde :D :D

    #412090
    eidam
    Účastník (Participant)

    pri Handoff máš zapnutý Bluetooth na obidvoch zariadeniach?

    #412093
    majo212
    Účastník (Participant)

    inak minule som sa s tým trápil asi 10 minut a nešlo to, potom keď som šiel do airdropu cez finder tak, že na ploche som hore v lište dal prejsť/airdrop tak sa to zázračne ukázalo a mohol som si poslať veci..dovtedy mi nechcelo ani cez skratky alebo cez launchpad nechelo ukázať nič v airdrop.. skús to tiež

    #412102
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    Eidam: ano mam aj BT zapnuty ale pokial viem ide to cez wifi ci?
    Majo212: no nevie skusal som aj airdrop spojazdnit ale nejde skusim este vecer jak pises..

    Cize handoff vseobecne nejde na ziadnom macu hej?

    #412106
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    mam Macbook Pro 13″ 2012 (OSX 10.11) a iPhone 5C (iOS9) a funguje vsetko vratane handoff a airdrop

    #412112
    ????
    Účastník (Participant)

    ja mam iMac 2012 a iPhone 5s a zrazu mi vsetko funguje

    oxxiss: treba si prejst najprv oficialne informacie, ktore hovoria ZAPNUTY bluetooth, zapnute wifi a pripojene na rovnaku siet a zariadenia pouzivaju ROVNAKE AppleID

    #412116
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    s3030150 : skusal som to so zapnutym BT na rovnakej wifi s rovnakym apple ID..

    #412121
    ????
    Účastník (Participant)

    oxxiss: skusal si aj airdrop z oboch zariadeni? mne sa to takto totizto rozbehlo

    #412141
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    s3030150 : no airdrop mi uz ide vidim iphone aj na macu aj opacne.. ale ten handoff furt nejde..

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.