fbpx

Jailbreak iPhone 4

4. júna 2011 o 8:49 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Tomys

Tomys

0
  • 4. júna 2011 o 8:49

Ešte som žiaden jailbreak nerobil , ale chcem sa spýtať , či na každú aktualizáciu je potrebný JB ,, myslím to tak že mám napr. verziu iOS 4.2 ,, jailbreaknem ho ,, je dostupná aktualizácia iOS 4.3 ,, pôjde normálne aktualizácia cez iTunes ? a ak áno ,, po aktualizácii je potrebný opäť JB verzie iOS 4.3 ? A ktorý JB je najlepší podľa vás ? Ďakujem ;)

Kub1k

0
  • 4. júna 2011 o 9:37

presne tak,novy update =novy jailbreak. osobne pouzivam redsn0w. pokial chces aj operator unlock lepsi je pwnagetool.

Julien

0
  • 4. júna 2011 o 11:19

Ja sa sem uz supnem mam iPod touch 3g 4.2.1 JB chcel by som to hodit na 4.3.3 mozem normale up cez iTunes ? a potom co iba znova jailbreak ? ostane mi vsetko v iPode ?

JFK.

0
  • 4. júna 2011 o 11:20

nerobte jailbreaky, sú zbytočné :D fakt, ja idem bez JB už asi 4 mesiace a vôbec mi nechýba …
@julien, a prečo by ti to tam ostať nemalo?

Julien

0
  • 4. júna 2011 o 11:22

Dik no moc si mi nepomohol :)

JFK.

0
  • 4. júna 2011 o 11:24

tak určite by som neostával na starom SW len kvoli tomu, že na ten nový ešte nie je jailbreak, … najskôr SW a potom prípadne JB, JB je len sekundárny, tak to ber … a aj tak pokiaľ viem, na 4.3.3 je v pohode JB, tak čo riešiš :D

eFkoOo

0
  • 4. júna 2011 o 11:43

JFK ty si od JB odisiel,ja som ho zase vyskusal,sme vymenili strany,a len tak pre info,jb neni len o kradnuti,ja mam jb ale setky app kupujem v app store,ale jb vyuzivam kvoli vizualnej uprave iphonu,kde som uz tiez kupil par tweakov cez cydiu (lockinfo,shrink a resupported4) :)

Tomys

0
  • 4. júna 2011 o 11:45

Kub1k , ďakujem za objasnenie ,, ak by som jailbreak nechcel , dá sa to vrátiť späť do továrenského stavu jednoducho cez Restore v iTunes? Pozeral som si Greenpois0n , a zdal sa mi celkom v pohode ,, použil už niekto tento jailbreak ? ,, alebo je redsn0w lepší ? Vyskytli sa problémy niekomu pri alebo po jailbreaku redsn0w-om alebo Greenpois0n-om ? :)

eFkoOo

0
  • 4. júna 2011 o 14:31

tomys: da sa to vratit jednoducho, restorom, IBA AK si nepouzil unlock, lebo ten meni baseband a ten sa vacsinou neda vratit nazad

redsn0w ziadne problemy

sokac

0
  • 4. júna 2011 o 15:06

Greenpois0n tak isto bez problemov

Tomys

0
  • 4. júna 2011 o 15:51

Unlock mi netreba , iPhone je nieje blokovaný takže stačí jailbreak :) Vďaka za odpovede

Tomys

0
  • 4. júna 2011 o 15:53

Po restore nebude nič čo by svedčilo že iPhone bol jailbreaknuty? Ak aktualizujem iOS a jailbreaknem iPhone , ostane tam všetko čo som sťahoval ešte na predošlom jaibreaknutom iOS? :)

nopl

0
  • 4. júna 2011 o 17:56

Ak si nekradol tak áno, ak z cydie tak treba spraviť predtým backup pomocou xbackup

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend