jailbreak IOS 9.3.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software jailbreak IOS 9.3.3

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #482851
    007G
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    poprosim Vas o pomoc s odomknutim IOS u, akym sposobom resp. softverom to riesite, ake su rizika (pridem o zaruku?), da sa to vratit vzdy do povodneho stavu, aby sa to nedalo zistit pri pripadnej reklamacii ?
    rozmyslam nad tym aj z dovodu softveroveho 3d touch u na mojom SE a samozrejme roznych apps…
    Dakujem vam

    #482859
    iTuxx
    Moderátor

    moc tych rieseni neexistuje, takze v podstate len pangu.

    O zaruku neprides, je to len softwarovy zasah, ktory sa da restorom odstranit.

    #482872
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #482873
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ak si tazky zaciatocnik tak sa do toho ani nepustaj. Je to zatial iba verzia on demand cize po restarte iphonu je nutne robit “rejailbreak” pangu appkou v iphone.
    Okrem toho ma svoje bugy – nefunguje facetime, nerata mi spotrebovane data v roamingu a zdochol mi aj Apple CarPlay.

    #483076
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #483079
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Kupoval som radio s CarPlay, nejakeho pioniera

    #483082
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #483088
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ten CarPlay je dost obmedzeny na interne apple appky, volanie, messages, podcasty, apple maps. Sms ti na displeji ani nezobrazi, precita ju Siri a ta nevie po slovensky.
    Takisto volanie zas cez Siri takze nic moc.
    Uvital by som zrkadlenie aspon jednej z popularnych appiek ako Waze alebo Navigon ale silne pochybujem ze take nieco spachaju.
    Max co vyuzivam je hudba z Apple Music bo lepsie je sa orientovat na velkom displeji ako na iphone

    #483090
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.