iTunes 12.3.1 mrzne

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iTunes 12.3.1 mrzne

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #457417
    alchymister
    Účastník (Participant)

    ahoj
    uz par dni, asi skor tyzdnob mam nainstalovany itunes 12.3.1
    od mac os x jaguar som sa nestretol s tak hroznou verziou tejto aplikacie.
    mrzne po kazdom kliknut – po kliknuti na novy playlist, po klliknuti na track, po zapnuti aplikacie – balon sa toci ako blaznivy a poriadne dlho, vzdy po vyssie uvedenom.
    je to normalne?? /samozrejme ze nie, ale deje sa to i inym?

    *10.9.5.

    #457428
    Nino
    Účastník (Participant)

    Ahoj.
    Pokial verziu 10.9.5 si riešil cez update, tak iTunes sa s tým nestotožnil – je to bežný problém.

    Dá sa tomu predísť nasledovne:
    Reštartuješ mac, držíš kombínáciu kláves “Command R” a násedne sa dostaneš “recovery mode”. Z ponuky vybereš “Disk Utiliy”. Vybereš partíciu, kde máš OSx (v ľavej časti). Zvolíš z ponuky Repair Drive a Repair Permissions. Po ukončení procestu reštartuješ (vľavo hore jabko, a vybereš “restart”).

    tento potup by mal odstrániť problém s mrznutím iTunes..

    #457431
    alchymister
    Účastník (Participant)

    ahoj
    diky za odpoved!
    myslis tym, ze posledny security update ci som riesil cez software update? lebo os x 10.9.5. uz mam celkom dlho.
    posledny security update bol vydany 21.10.2015 v com bola zahrnuta aj tato verzia itunes
    uz som skusal repair permission, ale skusim co pises. neskutocne ma to ondie..
    dik

    #458815
    kalejla
    Účastník (Participant)

    Mam takyto problem , ked sa pripojim s mojim ipad 2 k itunes , tento zamrzne a nie je mozne ipad synchronizovat. Jedna sa o ipad 2 a itunes 12.3.1.Mam doma 3 iphony – 4,4s,5 a ipad air . Tieto zariadenia bez problemov pripojim na ten isty itunes , na ten isty pc a mozem ich synchronizovat. Jedine ten ipad 2 nejde. Vie mi prosim niekto poradit co s tym?
    Vopred dakujem za pomoc

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.